Şehirli kadının konforlu seçimi: Mercedes Benz B-Serisi

0
1.040 Okunma
Mercedes b serisi
Mercedes b serisi

Mercedes’in ağırlıklı olarak kadınları hedef alan kompakt şehir otomobili B-Serisi, konforlu tasarımı ve üstün teknolojik özellikleri ile büyük beğeni topluyor.

Mercedes’in başarılı tarzını yansıtan çizgileri, şehirde kolayca park edebilecek, trafikte rahat kontrol edilebilecek sürüş dinamiği ile çok tercih edilen bir model olan B-Serisi’nin yeni versiyonu benzeri olmayan bir bagaj bölmesine sahip B-Serisi tüm katlanan arka koltuklarıyla istendiğinde çok geniş yükleri de alabilir. 488 litreye kadar kargo hacmi ile büyük miktarları taşımaya yetecek alana sahip araçta isteğe bağlı EASY-VARIO-PLUS sistemi ile alan daha da genişletilebilir. Ancak B-Serisi, iç konfor söz konusu olduğunda daha da fazlasını sunuyor.

ISOFIX uyumlu olan arka koltuklarına çocuk koltuklarını kolayca bağlayabileceğiniz B-Serisi’nde çocuk koltukları aracın iskeleti ile sağlam bir bağlantı oluşturarak gevşek veya doğru şekilde takılmamış emniyet kemerlerinin sebep olduğu koltuk hareketlerinin önlenmesini sağlar. TopTether, arka koltuk başlıklarının arkasındaki bir noktaya tespit edilmiş olan ilave bir koruyucudur. Bu, bir çarpışma durumunda çocuk koltuğunun öne doğru dönmesi riskini daha da azaltır.

12 farklı fonksiyonu kontrol etmeyi mümkün kılan direksiyonu annelerin şehir trafiğinde aracı sürerken dikkatinin dağılmasını ve sürüş güvenliğinin riske girmesini engelliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz