Seyahatlerinizi kolaylaştıracak 5 teknolojik cihaz

0
1.145 Okunma

Seyahat esnasında ihtiyaç duyulacak cihazlar kişiden kişiye değişir, kimisi için, elindeki basit bir telefon yeterliyken; kimisi sırt çantasında binlerce dolarlık ürünle seyahat eder. Seyahat süresince sevdikleriyle iletişim kurmak, mailleri kontrol etmek için kimisine bir netbook yeterliyken; kimisi 15″ bilgisayarı, hardiskleri, tablet bilgisayarı ile birlikte yolculuk yapar.

Yolculuklarda hayatı kolaylaştırmak için bilim ve teknoloji dünyası da seferber olmuş durumda. Seyahatlerinizi daha keyifli ve pratik kılabilecek ilginç bazı ürünlere göz atalım. İşte o ürünler

1.Su iç diyen bileklik

Suyun sayısız faydası var ancak siz de benim gibi su içmeyi sürekli unutan ve alarm kurarak su tüketmeyi hatırlayabilen biriyseniz dışarıdan desteğe ihtiyacınız olabilir. Özellikle evinizden çok çok uzakta olduğunuzda ve havaalanında bir şişe suya karşılık çeyrek altın ödediğinizde durum daha da kritik bir hal alabiliyor.

LVL Hydration Monitor, bu noktada devreye giriyor. Bileklik olarak kullanılan cihaz, aktivite, kalori ve nabız ölçmesinin yanısıra ne zaman su içip ne zaman su tüketmeye ara vermek gerektiğini size söylüyor.1.1 million dollar destek alan ürünün Kickstarter sayfası için  buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz