Sony’den oyun severler için PlayStation kart

0
468 Okunma

Geçtiğimiz günlerde oldukça ilginç bir duyuruya imza atan Sony, yeni PlayStation kredi kartını oyuncularla buluşturdu. PlayStation kredi kartı beraberinde avantajlı ödüller getiriyor.

Sony’nin oyuncular için tasarlanmış PlayStation kredi kartı oyuncular için çeşitli avantajlar sunuyor. Sıradan bir kredi kartı gibi kullanılabilen PlayStation kartıyla yapılan ilk alışverişin ardından 50 dolarlık PlayStation mağaza kodu kartınıza tanımlanıyor.

Kişisel PlayStation kartınızı yaratmanız mümkün

Kartı kullandıkça puanlar elde ediyorsunuz. Standart alışverişler normal puanlama yansıtılırken PlayStation mağazasından yaptığınız alışverişlerden elde edilecek puanlar 5’le çarpılıyor. PlayStation ve Sony ürünleri için de aynı şey söz konusu. Mobil hattınızın faturasını ödediğinizde ise elde ettiğiniz puan 3’le çarpılıyor.

Kart sahipleri için başka özel fırsatlar da bulunuyor. Seçili müzik ve spor etkinliklerinde kart sahipleri biletleri erkenden alabiliyor. Bir yılda 3 bin dolar harcama yapan kullanıcılar için 12 aylık PlayStation Store üyeliği ise yüzde 50 indirimle sunuluyor. Kullanıcılara yıllık herhangi bir ücret kesmeden servis sağlayan PlayStation kartının görünümünü de kişiselleştirmek mümkün.

Puan topladıkça bu puanları Sony Rewards aracılığıyla oyunlar, indirilebilir içerikler, konsollar, Sony elektronik ürünleri ve daha pek çok şey için harcayabiliyorsunuz. Oldukça ilginç bir hamle olan PlayStation kredi kartının Sony ve Capital One anlaşmasıyla hayata geçirildiğini de ekleyelim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz