Siemens küçük ev aletlerine özel bahar fırsatı

0
1.110 Okunma
Siemens küçük ev aletleri
Siemens küçük ev aletleri

Siemens Ev Aletleri, bahar kampanyalarına, kadınların mutfaktaki en büyük yardımcıları olan küçük ev aletleri ve profesyonel sonuçlar veren tüm buharlı ve buhar istasyonlu ütüler ile devam ediyor. Bu kapsamda mutfak grubunda FQ.1 serisi el blenderi, el mikseri ve doğrayıcılarda indirim kampanyası başlarken, ütülerde ise ‘koşulsuz 100 gün içinde iade’ garantisi tüketicilerle buluşuyor.

400 Watt gücündeki Siemens MR008B1 doğrayıcı, paslanmaz çelik bıcağı, ve çırpma diski ile güçlü bir performans sergiliyor. “Anlık çalıştırma fonksiyonu”, mikrodalgada kullanılmaya uygun polikarbon karıştırma kabı, bulaşık makinesinde yıkanabilen bütün aksesuarları ile de kullanım kolaylığı sağlıyor. MR008B1 doğrayıcı, bahar kampanyası kapsamında 167 TL yerine 130 TL’ye sunuluyor.

Mutfakta hayatı kolaylaştıran Siemens MQ67170 el blender seti ile tek bir tuşla; kesme, doğrama, ezme gibi işlemleri gerçekleştirmek mümkün oluyor. Yenilikçi 4 kanatlı bıçak tasarımı ile mükemmel sonuçlar elde edilirken, paslanmaz çelik bıçaklı model, ısıya karşı dirençli çelik ayağıyla en zorlu işlemleri dahi kısa sürede kolayca yapabiliyor. Hafif dokulu yiyecek maddeleri el blenderinde zorlanmadan püre haline getirilirken, “chopper” özelliği ile sert yiyecekler bile kolayca kesilip dilimlenebiliyor. Baharat, kuru yemiş ve peynir doğramak için doğrayıcı, buz kırmak için buz kırma bıçağı ve yumurta, krema çırpmak için çırpıcı aksesuarları da ürünün içinde bulunuyor. MQ67170 el blender seti, bahar kampanyasıyla 311 TL yerine 245 TL’den satışa sunuluyor.

Güçlü, hızlı, sessiz ve ergonomik yapısı ile dikkat çeken Siemens MQ96500 el mikserinin 5 farklı hız kademesi, anlık çalıştırma ve turbo fonksiyonlarıyla, tam istediğiniz gibi ideal kıvamlarda karışımlar elde etmek mümkün oluyor. 2 adet premium turbo çırpıcısında bulunan kabarcıklar sayesinde mükemmel çırpma performansı sunan MQ96500, karışımların içine daha çok hava kabarcığı girmesini sağlıyor. İki adet hamur yoğurma ayağıyla ise hamurların her tarafı homojen biçimde karıştırılabiliyor. MQ96500 el mikseri, 199 TL yerine 155 TL’lik fiyatıyla Siemens yetkili satıcılarında alıcılarını bekliyor.

Yeni ev düzecek çiftlere veya yeni ürün almak isteyen ailelere özel bahar fırsatı Siemens’te. Hem kaliteli hem şık küçük ev aletleri mutfakta yer almayı bekliyor.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz