Snapchat, gökyüzünüzü değiştiriyor!

0
473 Okunma

Snapchat “arttırılmış gerçeklik” yani “augmented reality” ile ilişkili filtrelerine bir yenisini ekliyor. Snapchat’e gelen yeni filtrelerle birlikte, gökyüzünü değiştirebileceksiniz! Snapchat, şimdi de Snapchat Sky Filters (Gökyüzü Filtreleri) adını verdiği yeni filtreleri ile karşımıza çıkıyor.

Gökyüzünün rengini komple değiştirerek, yaratıcı Snaplerin ortaya çıkmasını sağlayan Sky Filters, bugünden itibaren iOS ve Android kullanıcılarının beğenisine sunulmuş durumda. Gökyüzü filtreleri arasında; açık havayı yıldızlı ve bulutlu yapmanegatif yapma ve gökyüzünü mora boyama gibi filtreler yer alıyor.

Snapchat, gökyüzünüzü değiştirmenizi sağlıyor

Snapchat’in “arttırılmış gerçeklik” yani “augmented reality (AR)” ile desteklenen filtreleri bir süredir oldukça popüler. İsterseniz “Bitmoji” ile yaptığınız avatarı gerçek dünyaya getirebildiğiniz, isterseniz dans eden bir sosisli sandvici odanızın istediğiniz yerine koyabildiğiniz bu filtrelere ise bir yenisi ekleniyor. Şimdilik “Gökyüzü Filtreleri” ya da “Sky Filters” olarak adlandırılan bu filtreler, üzerinizdeki gökyüzünü değiştirmenizi sağlıyor.

Açık bir gökyüzünü, akşamüstü, gece ve hafif kırmızımsı bir gökyüzüne çeviren bu filtreler, geldiğinde muhtemelen oldukça popüler filtrelere dönüşecektir. Tabii muhtemelen arka kamerayla uygulanabilir olduğunu düşündüğümüz bu gökyüzü filtreleri, videolarda nasıl bir sonuç verecek onu zaman gösterecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz