Çocuklara özel fitness bilekliği

0
365 Okunma

Akıllı bileklik ve fitness bilekliği bilekliği denince akla gelen ilk firmalardan biri olan Garmin, çocuklar için Disney ile iş birliğine gitti. Çocuklar için Vivofit Jr. 2 fitness bilekliğini geliştiren Garmin, iş birliği sayesinde bileklikleri Disney yanı sıra Disney’in sahibi olduğu Lucasfilm ve Marvel karakterleriyle süsleyebilecek.

Garmin yeni fitness bilekliği Vivofit Jr. 2 için gün boyu kullanım vadediyor. Uyku izleme, adım sayma ve hareket edilen dakikaların takibi gibi özelliklere sahip olan bileklik, suya dayanıklı olması ve tek şarjla bir günlük pil ömrü vadetmesiyle dikkat çekiyor.

Kaptan Amerika, BB-8 ve diğerleri

BB-8Kaptan Amerika ve Minnie Mouse gibi pek çok karakterler baştan aşağıya süslenen Vivofit Jr. 2, sugeçirmez yapısı sayesinde yüzme aktivitelerinde de kullanılabiliyor. Garmin’in mobil uygulamasıyla bağlantılı bir şekilde çalışacak olan Vivofit Jr. 2’nin mobil uygulamasında da Disney’in karakterleri yer alacak.

Geçtiğimiz yıl tanıtılan Vivofit Jr. ve Vivofit Jr. 2 arasında iki ciddi fark bulunuyor. Bu farklardan ilki, yeni modelin renkli bir ekran taşıması. İkinci fark ise Garmin’in bilekliğinde çocuklara daha uygun bir tasarımı seçmesinden kaynaklanıyor. Şirket geçtiğimiz yılki modellerde renkli dokular, çiçekler veya pikselli kamuflaj görünümlü tasarımlar sunmuştu. Vivofit Jr. 2 ise Kaptan Amerika ve Star Wars tasarımlı kayış seçenekleri barındırıyor.

Çocuklar aktivite hedeflerini yerine getirmeye çalışacak

Kayıştaki karakterler aynı zamanda fitness bilekliğinin bağlandığı mobil uygulama üzerinde de görülecek. Çocuklar aktivite hedeflerini yerine getirerek hikayeler içinde ilerleyebilecek. Ebeveynler de çocuklara hedef belirleyebilecek. Garmin bu özelliği ilk Vivofit Jr.’da da sunmuştu. Ancak ilk hikayelerde Star Wars teması bulunmuyordu.

Garmin yeni fitness bilekliğini 99.99 dolar karşılığında satacak. Bu rakam orijinal modelin fiyat etiketinde yazan rakamdan yüzde 20 daha fazla. Ekstra kayışlar ise 29.99 dolar karşılığında satılacak ve uygulama içinden erişilen oyun temalarının kilidini açabilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz