Snapchat hikayeleri uygulama dışında paylaşılabilecek

1
203 Okunma
snapchat

Snapchat‘in asıl temasını oluşturulan hikayeler, artık uygulamaya sahip olmayanlara da gönderilebilecek.

Her hikayenin bu şekilde paylaşılamayacağı belirtilirken, özelliğin sadece resmi hikayeler ve herhangi bir kuruluşla işbirliği kapsamayan Snapchat’in seçtiği hikayelerin ve aramalarda çıkan hikayelerin uygulamaya sahip olmayanlara gönderebileceği söylendi.

Olayı daha kolay anlaşılacak şekilde açmamız gerekirse; herkesin hesabında görünen Dua Lipa, Rita Ora, Stormzy benzeri resmi içeriklerin paylaşılması mümkün kılınıyor.

Snapchat‘in seçtiği hikayeler ise herhangi bir müzik festivali, bir etkinlik olabilir.  Aramalar yoluyla seçilen hikayeler de uygulamanın organik arama trafiğinde ortaya çıkan hikayeler olarak açıklanabilir.

Sosyal platformlar üzerinden ve text mesajları ile paylaşılabilecek

Paylaşılabilinmesi mümkün olan hikayeler bu şekilde kategorilendirilerek kullanıcıya sunuluyor ve kullanıcıların beğendikleri hikayeleri arkadaşlarıyla daha kolay şekilde paylaşabilmelerini sağlıyor.

Görüntülenme süreleri resmi hikayeler için 24 saat olan hikayelerden diğer iki kategoride yer alanlar 30 güne kadar görüntülenebilecek.

Hikayelerin ise text mesaj, email yada diğer sosyal platformları üzerinden paylaşılabileceği ve bu hikayelerin snapchat.com üzerinden açılacağı açıklandı.

Sunulacak yeni özellik ile birlikte getirilmesi planlanan yeni dizayn ise 60 saniyelik video ile açıklandı.

http://https://www.youtube.com/watch?time_continue=53&v=nx1R-eHSkfM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz