Sony’den spor dostu kulaklıklar!

0
344 Okunma
sonyden spor dostu kulaklık

Sony, müzik severler için ürettiği gürültü engelleme özellikli kulaklıkları kullanıcıya sunuyor.

Spor yaparken yada hareket halindeyken terlemenin ve sarsıntının da etkisiyle kulaklıkların kulağımızdan kayması ve düşmesi hepimizin sinirini bozan bir gerçek. Sony, spor esnasında yapılan sıçramalara dayanıklı ve çevre gürültüsünü engellemek üzere geliştirdiği üç adet kulaklıkla kullanıcıya daha rahat bir kullanım sunuyor.

Dışardan gelen sesleri engelleyerek odaklanmanızı sağlıyor

Özellikle spor yapanlar ve sürekli hareket halinde olanlar için üretilen WF-SP700N modelli kulaklık, Sony Gürültü Engelleme Teknolojisi ile gürültülü spor salonu ortamından kendinizi soyutlayarak müziğinize konsantre olarak sporunuzu yapabilmenize olanak sağlıyor. Kulaklığın aynı zamanda sıçramalara karşı da dayanaklı olduğu da bildiriliyor.

Ortam sesi modu seçeneği sunan kulaklıklar dışarıda veya spor salonunda da egzersiz ile ilgili sesleri duyabilmenizi sağlayan seçeneği sunuyor. Kulaklıkların, Sony EXTRA BASS  teknolojisiyle de bir araya geldiği açıklanıyor.  WF-SP700N modeli kulaklığın kutuyla birlikte gelen iki adet ek şarj ile çalışma süreleri dokuz saate çıkıyor.

sony spor dostu kulaklıklar

Aynı zamanda Sony | Headphones Connect uygulaması ile EQ ayarlarının kişiselleştirilebilmesini mümkün kıldığı belirtiliyor.

WF-SP700N modelinin, IPX4 kategorisinde sıçramaya dayanıklı olması ise yağmur altında taktığınızda veya takarken terlediğinizde zarar görmemeleri anlamına geliyor.

Üretilen kulaklıkların kompakt kulaklık başlıkları, boynun arkasına oturan bir bant ile bağlanırken kulak kemerleri hem esneklik hem de güvenli şekilde oturmayı mümkün kılmak üzere kulağın ergonomisini temel aldığı belirtiliyor.

Aktif giyim kıyafetlerinizi tamamlamak üzere seçilen pembe, sarı, siyah ve beyaz olmak üzere dört renkte sunulan kulaklıklar, spor salonunun dışında da spor ve rahat kıyafet giyme trendine uyum sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz