Logan Paul sessizliğini bozdu!

1
4.023 Okunma
logan paul

Dünya üzerinde en çok konuşulan sosyal medya fenomeni ve Youtuber olan Logan Paul, geçtiğimiz günlerde intihar eden bir kişinin görüntülerini yayınladığı için büyük tepki toplamıştı. Bugün ise uzun bir aradan sonra ilk videosunu yükledi.

Logan Paul, Vine üzerinden popülerliğini kazanmış ve bunu Youtube platformuyla devam ettirmiş bir sosyal medya kişisi. Geçtiğimiz haftalarda arkadaşlarıyla yaptığı Japonya ziyareti sırasında intihar ormanları olarak bilinen ormana gitti. Burada video çekerken birkaç metre ötelerinde kendisini ağaca asarak intihar etmiş cansız bir beden gördüler ve bunu videoya çekerek Youtube’a yüklediler.

Görüntüler herkesi rahatsız etti. Özellikle Paul’un bu görüntülerdeki umursamaz ve keyifli tavırları medyada büyük eleştiri yarattı.Olay sonrası yayınladığı özür videosu eleştirilerek kimi kişilerce samimiyetsiz bulundu ve Google ile Youtube ünlü Youtuber’dan çeşitli şekillerde desteklerini kestiklerini açıkladılar.

Youtube fenomeni Logan Paul’un yeraldığı film beklemeye alındı

1 milyon dolarlık bağış yaptı

Uzun bir sessizliğe gömülen Logan Paul, dün gece ‘Suicide: Be Here Tomorrow‘ isimli yeni bir video yayınladı. Video, intihar vakalarının sıklığına dikkat çekerken bu konuda yapılması gerekenleri anlatıyor. Yıllar önce intiharı denemiş ve sonucunda kurtulmuş bir gençle olan röportajı da içeren videoda Logan, yanlış bir şey yaptığını ancak bunu doğru yöne çevirerek bu konuda farkındalık sağlamak istediğini belirtiyor.Hatalarından ders aldığını ve aynı zamanda intihar vakalarını azaltmak ve bunun için çalışmalar yapan farklı kuruluşlara 1 milyon dolar bağışladığını da videonun sonunda izleyiciyle paylaşıyor.

 

http://https://www.youtube.com/watch?v=oWjxSkJpxFU

Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? Medya ve izleyiciler Logan Paul’u affedecek mi?

 

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz