19 Şubat Çarşamba 2020

Sosyal medya ünlü çiftin evliliğini mi bitirdi?


sosyal-medya-unlu-ciftin-evliligini-mi-bitirdi

Teknolojinin gelişmesiyle ilişkiler de yeni bir boyut kazandı. Çiftler artık ilişkilerini sosyal medyada yaşıyor hatta mesajlaşma ile ilişkilerini yürütüyor veya bitiriyor. Sosyal medya uygulamaları üzerinden yapılan hareketler ve etkileşimler sevgililer arasında büyük sorunlara da yol açıyor.

Burcu Esmersoy’un evliliğini sosyal medya mı bitirdi?

Bu sorunu bugün ortaya atılan iddialara göre güzel sunucu Burcu Esmersoy da yaşadı. Kısa süre önce evliliğini bitirme kararı alan Burcu Esmersoy’un Instagram üzerinden yabancı bir kızın fotoğraflarını kullanarak sahte hesap açıp eşi Berk Suyabatmaz’a mesajlar attığı iddia ediliyor. Bu mesajlara hesabından karşılık veren ve sahte hesapla konuşan eşine ise ”Beni aldatacaktın.” diyerek tepki gösterdiği ve bu yüzden evliliğini bitirdiği 2.Sayfa programında isim verilmeden söylendi. Henüz iddiadan ibaret olan bu durum sosyal medyanın öneminin ne kadar büyük olduğunu anlatır nitelikte duruyor.

Google Pixel artık eski fotoğraflara da ‘Portre Modu’ uygulayabiliyor

YAZAR: Dilara Kaya

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

corona-virusu-apple-in-gelirleri-olumsuz-etkileyebilir-1

Corona Virüsü Apple’ın gelirlerini olumsuz etkileyebilir!

Geçtiğimiz günlerde hepimizin bildiği gibi Mobil Dünya Kongresi Corona virüsü sebebiyle iptal edilmişti. Çin’de ortaya çıkan ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir