23 Ağustos Cuma 2019

Spotify kontrollerini destekleyen akıllı gözlük!


Son zamanlarda teknoloji dünyasında akıllı gözlüklerin adını sık sık duymaya başladık. Akıllı gözlük üreticilerinden North da yeni gözlüğünü tam da bu sırada tanıttı. Yeni akıllı gözlükler ihtiyaç duyulan işlevselliklerle birlikte geliyor. Spotify kontrolleri de bunlardan biri.

Yeni akıllı gözlük ile kullanıcı Spotify şarkılarını geçebiliyor, çalan şarkıcıyı ve şarkıyı görebiliyor. Ayrıca, ilerleyen günlerde alacağı güncellemeler birlikte Uber çağırma yeteneğine bile kavuşacak.

Dahili mikrofonu da bulunan North akıllı gözük aynı zamanda sesli notlar alabiliyor. Bunları işliyor. Sonrasında ise e-posta bile göndermeyi kolaylaştırıyor.

Yeni akıllı gözlük tasarım olarak ise geleneksel gözlüklere benziyor. Bu açıdan fütüristik bir tasarıma sahip olmaması, gözlüğü günlük hayatta kullanılabilir bir hale getiriyor. Bu arada Spotify kontrollerini kullanabilmek için premium üyeliğe sahip olunması gerektiği söyleniyor.

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Stresi yok eden nano kabarcıklar

Bir musluk düşünün görünüşü evinizde kullandığınız musluklarla birebir aynı. Fakat sağlık yönünden bakıldığında ise evdeki …

Bir Cevap Yazın