8 Aralık Çarşamba 2021

Stranger Things 4. sezon yeni fragmanı yayınlandı!


Stranger Things

Video içerik platformu Netflix, en çok sevilen dizilerinden Stranger Things 4. Sezon fragmanını yayınladı. Hayranları tarafından merakla beklenen dizi için heyecanlı bekleyiş sürüyor. 2022 yazında yayınlanması beklenen dizi için henüz net bir tarih bulunmuyor.

Stranger Things 4. sezon fragmanı

Dizinin sezonları arasındaki zaman farkının yapıma açıkça yansıtıldığı fragman, hayranların merakını bir nebze giderecek. “Kaliforniya’ya Hoş Geldiniz” isimli fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni sezon fragmanında; Eleven, Mike’a yazdığı mektupta “geçirdiğimi en güzel ara tatil olacak” diyerek geçen zamanı vurguluyor. Fragmanın devamında yeni sezonda karşılaşacağımız aksiyon sahneleri de gösteriliyor.

Squid Game liderliği kısa sürdü! İşte yeni popüler yapım

Netflix, Stranger Things dizisi hakkında şu ifadelere yer veriyor;

1980’lerin bir nesli büyüleyen klasiklerine yazılmış bir aşk mektubu niteliğindeki Stranger Things, bir çocuğun sırra kadem bastığı 1983 yılı Indianası’nda geçiyor. Arkadaşları, ailesi ve yerel polis, onun ortadan kayboluşuna dair cevapları ararken kendilerini devlet tarafından yürütülen çok gizli deneylerin, ürpertici doğaüstü güçlerin ve son derece tuhaf küçük bir kızın karıştığı sıra dışı bir gizemin içinde bulur. Şimdi hayatta kalmak için güç birliği yapmak ve arkadaşlığın korkudan daha güçlü olduğunu hatırlamak zorundadırlar.”

 

 

YAZAR: Ayşenur Sandıkçı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TikTok’tan 2021 en’ler listesi; ‘TikTok’ta Bu Yıl’

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan TikTok, bir çok konuda video ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir