Suzy Snooze ile bebeğinizin uyku kalitesini arttırın !

0
195 Okunma
Suzy Snooze uyku yardımcısı

Uyku kalitesini arttırmayı amaçlayarak piyasaya sürülen Suzy Snooze adlı cihazı gelin birlikte inceleyelim..

Tüm ebeveynlerin bildiği gibi bebeklerini saatinde uykuya yatırmak ya da uykularını kesintisiz almalarını sağlamak pek mümkün değil.Akıllı gece lambası olarak piyasaya sürülen Suzy, hem gece lambası görevi görmekte hem de bebeğinizin uyku kalitesini arttırmaya yönelik bir takım özellikler sunmaktadır.

Bebeğinizi uyutmak istediğinizde Suzy`nin şapkasına basarak uyku moduna girmesini sağlayabiliyorsunuz, böylece cihaz 10 dakika boyunca gece ışıklarını açarak bebeğinizi uyku moduna hazırlayacak müzikler çalıyor. Şapkasını döndürerek kendinize göre ayarlayabileceğiniz loş ışıklarını gece boyunca yaymaya devam ediyor.

Suzy Snooze uyku yardımcısı


Suzy Snooze bebeğinizin sesini algılıyor!

Cihaz aynı zamanda BleepBleeps adı altında bir uygulama ile birlikte sunuluyor. Bu uygulama ile birlikte cihazınızın ışık ve ses düzeyini istediğiniz düzeyde ayarlayabileceğiniz gibi çocuğunuzu uyandırması için bir saat dilimi belirleyebiliyorsunuz. Aynı zamanda bebeğinizin ağlama seslerini algıladığı anda telefonunuza bildirim gönderme seçeneğini beraberinde sunmaktadır.

Sevimli yüzü ve rengi ile çocukların sempatisini kazanırken, kullanış kolaylığı açısından da ebeveynlerin beğenisini kazanmıştır.

Siz de bebeğinizin kaliteli uyku alışkanlığı edinmesini istiyorsanız Amazon üzerinde satışı olan, 249$ değerindeki cihazı buradan görüntüleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz