16 Ağustos Salı 2022

Tablo gibi televizyon Türkiye’de!


Samsung Electronics, teknolojide olduğu kadar tasarımda da yenilikçiliğiyle öne çıkan The Frame TV Serisini Türkiye’de satışa sundu. Estetik tasarımıyla öne çıkan ve kapatıldığında sanat moduna geçip bir tablo gibi görünen Samsung The Frame, Samsung online mağazasında cazip satış fırsatlarıyla tüketicilerle buluşuyor.

Samsung Online Mağazası’nda cazip ön satış fırsatlarıyla sunulan Samsung The Frame’i kampanya süresince Samsung Online Mağazası’ndan satın alan herkes beyaz, bej ya da ceviz rengi çerçevelerden dilediği birine ücretsiz sahip olabilecek. Ön satış kampanyası 6 Ağustos tarihine kadar geçerli.

Açıkken televizyon, kapatıldığında sanat eseri

Sanatsal bir tasarıma sahip olan ve Türkçe’de çerçeve anlamına gelen Samsung The Frame, 55 ve 65 inç ekran ölçülerine sahip. The Frame TV’de, sanat eserlerini çerçeveye dönüştüren Art Mode (Sanat Modu) özelliği bulunuyor. Böylece televizyon, UHD kalitesinde görüntüler sunuyor ve kapatıldığında kişiye özel düzenlenebilen bir sanat eserine dönüşüyor. Ayrıca özelleştirilebilir çerçeve seçenekleri sunan The Frame‘in çerçeve rengi alternatifleriyle herhangi bir odanın ambiyansını ve dekorunu zenginleştirip değiştirebilmeniz mümkün.

Türkiye’de ilk defa satışa sunulan The Frame’in hareket sensörü bulunuyor ve bu özelliği sayesinde televizyon insanların hareketini algılıyor. The Frame, odada kimse yokken güç tasarruf moduna geçiyor, biri odaya girdiğinde ise tekrar açılıyor. Tüm bunların yanı sıra The Frame duvara boşluksuz monte edilebiliyor. Tasarımı ve görünmeyen bağlantı özellikleri ile hiçbir kablosu görünmeden, tam bir yaşam alanı öğesi olarak duvarda gerçek bir çerçeve ya da tablo gibi görünüyor.

Ürün ile ilgili daha fazla bilgi almak ve The Frame‘in yanında dilediğiniz ürünü seçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

YAZAR: Emin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır ve aynı zamanda çocukluktan beri tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG InsaView buzdolabı Türkiye’de satışa çıktı

LG InstaView Door-in-Door Buzdolabı 2022 serisi Türkiye’de satışa çıktı. LG ThinkQ ile uzaktan yönetilebilen akıllı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.