18 Şubat Pazartesi 2019

El ayarınızı bilen çamaşır makinesi


Profilo, elinin ayarını bilen kadınlar için kendileri gibi elinin ayarını bilen E-Doz çamaşır makinesi ile hayatı kolaylaştırıyor. Kullanımı kolay olan Profilo E-Doz‘a deterjanı bir kere doldurmanız yeterli. Çamaşır makineniz her yıkamada gerektiği kadarını kullanıyor ve 40 defaya kadar yıkama yapıyor.

Ne az ne çok, tam ayarında!

Yıkamalarda az deterjan kullanıldığında beyazlar griye dönüşür, lekeler çıkmaz ve çamaşırlar yeterli derecede temizlenmez. Fazla deterjan kullanıldığında ise boş yere yapılan deterjan masrafının yanı sıra alerji riski, oluşan daha fazla köpüğü durulamak için ekstra su kullanılması gibi sorunlar ortaya çıkar. İşte, Profilo’nun geliştirdiği Ekonomik Dozaj Sistemi bu sorunları ortadan kaldırıyor.

Profilo E-Doz’un özel çekmecesine sıvı deterjan ve yumuşatıcıyı koyduktan sonra, tekrar deterjan ilave etmeye gerek kalmadan 40 defaya kadar yıkama yapmak mümkün. Tüm ayarları da sensörler belirliyor. Otomatik program sayesinde yüklenen çamaşırın miktarı, kirlilik derecesi ve kumaş türü algılanarak; yıkama koşulları Profilo E-Doz tarafından uygulanıyor. Yine de bu ayarlar üzerinde değişiklik yapmak isterseniz dokunmatik LED ekran size kolay bir kullanım imkanı tanıyor. Ayrıca E-Doz, yılda 7.062 litre su tasarrufu yapmanıza ve deterjan kullanımınızı yüzde 32 azaltmanıza da olanak tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung’un en ince tableti Galaxy Tab S5e!

Samsung geçen günlerde yaptığı yeni ürün duyurusu ile herkesi heyecanlandırdı. Beklentiler amiral gemisi bir telefon …

Bir Cevap Yazın