20 Eylül Cuma 2019

Tasarım bisikletler yollarda


Bisikletler, hayatımız içinde ki varlığını daima korudular. Gerek çevre dostu oluşu, gerekse spor için insan sağlığına olan katkıları oldukça fazla. Günümüze kadar gelen sürede birçok bisiklet tasarımı yapıldı.  Sizlerle birlikte günümüz bisiklet tasarımlarını inceleyelim.

Yaz aylarının geldiği şu günlerde sizi sağlıklı tutarken sıfır emisyon yaratan bir araç ve elektrikli motorların eklenmesiyle bisiklet deneyimine kolaylık veya rahatlık katan bir icat. Bisikletin eşsiz ve basit tasarımı temel kurulumuyla çalışır, ancak tasarımcılar, popüler kentsel favorilere taşıyabileceğiniz ek bir retro müzik kutusu gibi, özellikler katacak mütevazı bisikletin çeşitlemelerini oluşturmak için çok zaman harcadılar. Katlanabilir bisikletler, bugünkü küratörlüğümüz, sizi farklı malzemeler, özellikler ve bunların yanı sıra size hitap edecek tasarımları sergileyen benzersiz bisiklet tasarımları arasında gezdiriyor.

Fermuarlı lastiklere ne dersiniz?

En sade hali ile direksiyonsuz bir tasarım:

Volk Evolution At İnsanlar Ahşap Bisiklet

Peki katlanabilir elektrikli bisikletlere ne diyorsunuz?

Pedalsız çocuk bisikleti de oldukça farklı bir tasarıma sahip.

 

 

 

YAZAR: hilal alkan

Tasarıma olan merakı ve ilgisi ile Görsel İletişim Tasarım Bölümü'ne başlayan, ardından ufak ufak sosyal medya alanına kayan yazarımız şu an güncel olarak trend sosyal medya konularında yazmaya devam ediyor tasarımla olan bağını hiç koparmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu sonbaharda rutininize eklemeniz gereken 5 ürün

Eylül ayı ile birlikte yaz mevsimini tamamen geride bıraktık. Hemen hemen hepimiz yaz mevsimi boyunca …

Bir Cevap Yazın