17 Ağustos Çarşamba 2022

Tatil bavulunuzda olması gereken cihazlar


Rezervasyonu yapılmış otel ve uçuşlardan sonra bavul hazırlama işi sizi tatilinizden alıkoyacak en son şey. Bildiğiniz üzere bavul toplamak biraz zor bir süreçtir ancak sizin için hazırladığımız teknolojik önerilerle tatil bavulunuzun olmazsa olmazlarıyla işe başlayabilirsiniz.

Tatilde de saçlarınıza hak ettiği değeri verin

Özellikle kadınlar için saç kurutma makinesi, düzleştirici gibi saç bakım aletleri olmazsa olmazlardandır. Birçok konaklama tesisinde saç kurutma makinesi bulunsa da düzleştirici bulmak zordur. Eğer tatile düzleştirici ile gitmek istiyorsanız, küçük boy olan portatif modellerden bir tane mutlaka edinmelisiniz.

 

Saç düzleştirici, Philips

Müziksiz olmaz diyenlere!

Deniz kenarında telefonsuz ve müziksiz yapamam diyenlerdenseniz, taşınabilir bir şarj cihazı ve bir mp3 kulaklık gün boyunca işinizi görecektir. Fotoğraf meraklıları içinse iyi kalitede bir dijital fotoğraf makinesi mutlaka çantada olmalı, karşınıza ne çıkacağını bilemezsiniz.

 

Kulaklık MP3 Player, Sony

 

 

 

YAZAR: Emin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır ve aynı zamanda çocukluktan beri tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En ucuz market alışverişi nasıl yapılır?

Market alışverişi yapacak mağazaların artması ile fiyat rekabeti oluştu. Ekonomik durum da göz önüne alındığında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.