11 Ağustos Perşembe 2022

Tatil döneminde hırsızlara geçit yok!


Yazın gelmesiyle artan hırsızlık olayları yüzünden tatil planları yapanlar, evinin güvenliğinden endişe duyuyor. Dolayısıyla tatilin uzun olması ya da yazlık evlerine giderek uzun süre kışlık evlerinde olmayanlar, yaşam alanlarını güvenlik çemberine almak istiyor.

Siz evde yokken eviniz koruma altında

Bu farkındalıkla BTicino MyHOME Otomasyon Sistemi, sıcaklık ayarlaması, enerji yönetimi, ses yayını, hırsız alarmı, interkom sistemleri ve uzaktan kontrol gibi birçok işlevsel özelliği ile ön plana çıkıyor ve kullanıcısına huzurlu geçirecekleri bir yaz tatili vaad ediyor.

LOOKRF-00004556-001

Havaların ısınmasıyla başlayan tatil sezonu, yaşam alanlarımızdan bir süreliğine uzaklaşmamıza vesile olurken akıllara şu şüpheyi getiriyor; hırsızlar. Parasal değeri yüksek ziynet eşyaları ve kolay satılabilen elektronik eşyaları hedef alan hırsızları durdurmak için ise evdeki güvenlik önlemlerini artırma çalışmalarının yoğunluğu, yaz aylarında daha da artıyor.

Hırsız alarmının yanı sıra ışıkların ve panjurların otomasyonu, sıcaklık ayarlaması, enerji yönetimi, ses yayını, interkom sistemleri ve uzaktan kontrol gibi birçok işlevsel özelliği kullanıcıyla buluşturan MyHOME; kullanıcılarına zamanla istenilen küçük fonksiyonları değiştirilebilmenin yanında işlevselliği artıracak parçaları ekleme ve kullanımlarını değiştirme gibi büyük düzenleme imkanı sunuyor.

YAZAR: Emin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır ve aynı zamanda çocukluktan beri tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix’in Temmuz 2022 programı belli oldu

Yeni fiyat politikası sebebi ile oldukça yüksek rakamlarda abone kaybeden Netflix, temmuz ayında izleyiciyle buluşturacağı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.