Evinizi Wi-Fi ile serinletin

1
476 Okunma
Siemens Wi-Fi klima S1ZMA/I09812-12812-18812
Siemens Wi-Fi klima S1ZMA/I09812-12812-18812

Siemens Ev Aletleri, birbirinden üstün özelliklere sahip, enerji tasarrufu sağlayan ve uzaktan Wi-Fi kontrol özellikli A ++ enerji sınıfı S1ZMA/I09812-12812-18812 model klimaları, serin bir yaz geçirmeleri için tüketicileri ile buluşturuyor.

Yenilikçi tasarım ve sürdürülebilir teknolojik özelliklerle donatılmış Siemens, tasarruflu yeni nesil inverter split klima modellerini kullanıma sundu. Wi-Fi kontrol özelliği de bulunan yeni nesil klimalar, A++ enerji sınıfı özellikleri ile de enerji tasarrufu sağlıyor.

Kısa sürede ortamda istenilen iklimi yaratan Siemens klimalar, Wi-Fi bağlantısı özelliği ile de uzaktan kontrol erişilebiliyor. Bu özellik sayesinde kullanıcının, bulunduğu yerden klima ayarlarını yönetebilmesiyle cihazın açılıp kapanması, sıcaklık ayarlarının değiştirilmesi, ısıtma, soğutma, nem ve konum ayarları akıllı cihazlar üzerinden kontrol edilebiliyor. Ayrıca Siemens klimaların kontrol edilebileceği NetHome uygulaması AppleStore ve GooglePlay’den ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Düşük desibel değerleri ile de dikkat çeken klimalar, konforlu ve serin bir yaz vaat ediyor

Ortam ısısını ideal düzeyde tutan Siemens inverter split klimalar, yazın havayı soğuturken nem oranını da düşürüyor. Ayrıca kişiye özel ideal iklim ortamı yaratan klimalar kışın ise havayı kurutmadan ısıtmak ve ortam havasını temizlemek gibi temel işlevleri yerine getirmek üzerine tasarlandı.

Almanya merkezli bağımsız test kuruluşu TÜV tarafından test edilerek gerçek değerleri onaylanan ve “A++” enerji sınıfları için verilen TÜV Sertifikası almaya hak kazanan Siemens’in yeni klima modellerinde, verimliliğin yanı sıra enerji tasarrufunu da en üst düzeyde koruyan ve ozon tabakasına zarar vermeyen R410A gazı kullanılıyor.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz