Tatilde Safego ile güvendesiniz!

0
141 Okunma
safego tasinabilir seyahat kutusu

Tatilinizi yaparken kişisel eşyalarınızı güvende tutmak her zaman kolay olmayabilir. Denize veya havuza; telefon, anahtar, küçük kamera veya cüzdan gibi değerli eşyalarınızı rahatça bırakıp gidemezsiniz. Bir yandan denizin keyfini çıkarmaya çalışırken bir yandan da sürekli eşyalarınızı gözetleme ihtiyacı hissedersiniz.

Safego Anahtarlı ve Şifre Kombinasyonlu Seyahat Kutusu ise sizi bu dertten kurtarıyor. Sadece tatil yaparken değil; sporda, ofiste, okulda, parkta kısaca hayatınızın her anında değerli eşyalarınızı güvence altına almanızı sağlıyor.

Safego taşınabilir seyahat kutusunun özellikleri

Safego taşınabiliri seyahat kutusu

Safego Taşınabilir Seyahat Kutusu‘nun paslanmaya karşı korumalı çinko alaşımlı kilidi; kum, su, tuz gibi maddelere karşı dayanıklılığı ile öne çıkıyor. Hem tuş kilidi hem de 3 haneli şifreleme ile eşyalarınızı güvende tutuyor.

Safego, kilitleme işlemi için çelik kablodan oluşturulmuş bisiklet kilitlerine benzeyen bir yapı kullanmış. Bu sayede seyahat kutunuzu isterseniz bir eşyaya bağlayarak, isterseniz de tuş kilidi ile kolayca kilitleyebilirsiniz. Taşınabilir seyahat kutusunun kablo çıkış yeri özelliği sayesinde, onu bir prize bağlayarak şarj edebilir veya kulaklık takarak müzik dinleyebilirsiniz. Bu güvenli ve fonksiyonel seyahat kutusu; siyah, beyaz, mavi, altın ve pembe olmak üzere 5 farklı renk seçeneğine sahip.

Siz de Safego Taşınabilir Seyahat Kutusu ile hem eşyalarınızı güvende tutup hem de rahatça eğlenebilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay ve hafif yapıdaki bu ürünü Amazon üzerinden güvenli bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz