10 Ağustos Çarşamba 2022

Reeder P11SE’nin fiyatı yenilendi


Reeder, en güncel Android sürümü Android 7.0 Nougat ile beraber gelen P11SE modelinin fiyatını yeniledi. 5 inç büyüklüğündeki IPS ekranıyla öne çıkan Reeder P11SE, kullanıcılarına hem tek elle rahat bir kullanım hem de etkileyici bir görüntü kalitesi vaat ediyor.

P11SE, kullanıcılarına akıcı bir Android ve görüntüleme deneyimi de yaşatıyor. Ayrıca Google Play’deki zengin içerikli ve yüksek grafikli oyunlar başta olmak üzere, tüm uygulamalar Reeder P11SE’de yer alıyor. Segmentindeki rakiplerden farklı olarak 3 GB RAM’e sahip olan Reeder P11SE, 4 çekirdekli 64 bit işlemcisiyle dikkat çekiyor.

P11SE, özel kişisel verilerini her daim yanında taşıyan ve bunları güvenli bir şekilde saklamak isteyenler için saniyeler içerisinde parmak izini okuyan, gelişmiş parmak izi okuyucusu sunuyor. P11SE’nin fotoğraf tutkunu kullanıcılarına da sürprizleri var. Koşullar ne olursa olsun kaliteli fotoğraflar çekmek isteyenlere hitap eden P11SE, 13 Megapiksel çözünürlüğünde arka kamera sahip. Reeder, Selfie tutkunlarını da unutmuyor. P11SE’de, 5 Megapiksel çözünürlüğünde ön kamera yer alıyor.

Günümüz teknolojisinde tüm verileri cebimizde taşımanın hayatı kolaylaştırdığının anlayan Reeder, P11SE modelinde dahili depolama birimini microSD ile genişletme imkanı sunuyor. P11SE sahipleri, microSD desteği sayesinde; fotoğraf, müzik, belge ve tüm diğer kişisel dosyalarını cebinde güvenli bir şekilde taşıyabiliyor.

Reeder P11SE’nin tüm bu performans, güvenlik ve kamera deneyime, yeni fiyatı ile sadece 899 TL’ye sahip olabilirsiniz.

YAZAR: Emin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır ve aynı zamanda çocukluktan beri tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG InsaView buzdolabı Türkiye’de satışa çıktı

LG InstaView Door-in-Door Buzdolabı 2022 serisi Türkiye’de satışa çıktı. LG ThinkQ ile uzaktan yönetilebilen akıllı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.