Tatilini evde geçirmek isteyenlere eğlenceli bir öneri

0
213 Okunma

Tatilini, uzun süren yolculuklar, trafikte yaşanan zaman kaybı, iş yoğunluğu ve ekonomik nedenler sebebiyle evlerinde geçirmek isteyenlere LG Electronics, ev eğlence ürünleriyle çözüm sunuyor. İşte, LG ProBeam lazer projektörü bu ürünlerden sadece biri.

Gün ışığında bile görüntü sunuyor

LG ProBeam lazer projektör (HF80J), video içeriklerin aydınlık bir ortamda bile net bir şekilde görüntülenmesini sağlıyor. Ürün, 2000 lümen parlaklıktaki gelişmiş lazer motoruyla oldukça kaliteli bir ev sineması deneyimi sunuyor. Aynı zamanda portatif bir yapıda olmasını sağlayan yenilikçi lazer motoru sayesinde oldukça zarif ve şık bir tasarıma sahip. Buna ek olarak, LG ProBeam lazer projektör klasik çizgideki tasarımı sayesinde her türlü iç dekora kolaylıkla uyum sağlıyor.

Mobil cihazlardan gönderdiğiniz görüntüleri dilediğiniz yere yansıtıyor

Ürün, yenilikçi Ses Senkronizasyon Ayarı ile harici bir hoparlör veya kulaklık gibi tüm Bluetooth bağlantılı ses ürünleriyle eşleşebiliyor. LG ProBeam lazer projektörün Kablosuz Yansıtma özelliği, Miracast’ın kablosuz aktarım teknolojisinden faydalanarak akıllı cihazlardaki içerikleri geniş bir projeksiyon ekranına yansıtabiliyor. Ayrıca LG ProBeam lazer projektörün sahip olduğu 4 Corner Keystone ve Vertical Auto Keystone özellikleri, kullanıcıların en iyi görüntü ayarını en hızlı ve kolay şekilde yapabilmelerine imkan tanıyor.

Her yere götürün, her yerde görüntü keyfini yaşayın

Kullanıcılar LG’nin ödüllü webOS platformu aracılığıyla tercihlerine göre istedikleri birçok yayına ve programa kolaylıkla erişebiliyorlar. Buna ek olarak LG’nin Sihirli Kumanda özelliği de webOS Smart TV’nin kullanıcı arayüzünde gezinmeyi oldukça kolay bir hale getiriyor. Kullanıcılar webOS aracılığıyla bulundukları konuma ve erişilebilirliğe bağlı olarak çok sayıda yayını da kolayca izleyebiliyorlar. Bu dinamik özellikler, oturma odasında filmlerin tadını çıkarmanızı sağlıyor. Arka bahçenizde dostlarınızla birlikte toplanıp en heyecanlı maçları izleyebilmenize yardımcı oluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz