23 Eylül Çarşamba 2020

Tek cihazla iPad’inizi iMac’e dönüştürün


iPad ve iOS, bağımsız cihazlarınız olacak şekilde giderek daha güçlü hale geldiğinden, Brydge’nin yenilikçi iPad Klavyesi gibi, onları ilgili ürünlerinize dönüştürmek için bazı aksesuarlara sahip olmanıza yardımcı olur . Pivot standı iPad’iniz için benzer bir şey yapar ve çok tanıdık geldiği şekilde onu destekler.

iPad Air’inizi bir iMac’e dönüştüren Pivot Stand, iMac’in arkasında bulunan destek ayağı gibi görünecek şekilde tasarlandı! iPad’inizi yan yana monte edin ve ikincil ekran, medya kontrol merkezi veya üretken bir yardımcı olarak kullanın. Pivot standı, tabletinizi güvenli bir şekilde yerinde tutar, görüntülemesi kolay bir açıda tutar… ama bekleyin, dahası var!

Elektrikli Scooter’lar kendilerini şarj istasyonlarına götürecek

Nasıl kullanılabilir?

Stand, iPad’inizi de dikey moda çevirmenize izin vererek, web’de gezinmek, uygulamaları test etmek veya bir yüzlerce sohbet yürütmek için harikadır; Ve dolaşmanız gerektiğinde, iPad standdan hemen çıkıp tekrar taşınabilir kişisel makineniz haline getirir!

Elektrikli Scooter’lar kendilerini şarj istasyonlarına götürecek

Tasarımcı: Studio Proper

YAZAR: hilal alkan

Tasarıma olan merakı ve ilgisi ile Görsel İletişim Tasarım Bölümü'ne başlayan, ardından ufak ufak sosyal medya alanına kayan yazarımız şu an güncel olarak trend sosyal medya konularında yazmaya devam ediyor tasarımla olan bağını hiç koparmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

#KpopTwitter, kpop, twitter, bts, blackpink

Dünya 6.1 milyar tweet ile Kpop’u konuştu!

Açılımı Korean Pop olan, K-Pop son günlerde ön plana çıkmaya devam ediyor. Dünya genelinde hatrı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir