Teknoloji donanımlı sehpa: Sobro

0
677 Okunma

Teknoloji her alana yaptığı gibi mobilyaların gelişimine de katkı sağlamaya başladı. Sobro isimli sehpa, teknolojik donanımları sayesinde kullanıcılarına farklı özellikler sunuyor. Üzerinde bluetooth hoparlör, soğutucu çekmeceler ve prizleri bulunan sehpa, LED ışıklandırmaları sayesinde gece ortam aydınlatması yaparak odayı ışıklandırıyor.

Sehpa üzerinde prizler de barındırıyor ve bu sayede dizüstü bilgisayar ya da telefon gibi aletlerinizi şarj etmenize de olanak sağlıyor.  Sobro hoparlör, şarj (2 USB, 2 duvar prizi), LED ışıkları ve mini buzdolabı sunan kitlesel fonlanmaya sunulmuş bir soğutucu / sehpa karışımı.

Dokunmatik kontrol paneli de sunuyor

Sobro’nun kendisi, şimdilik sadece prototip bir formda ancak görünen o ki vaat ettikleri gibi buzdolabı, şarj, ışık ve hoparlör sunan fonksiyonel bir versiyonu da mevcut. Şirket ayrıca, sehpanın üstünde gizlenmiş entegre bir dokunmatik kontrol paneli sunuyor.

 

Elbette bu kadar fazla özelliği bir arada toplayan sehpanın fiyatı pek de uygun değil. Bu sehpaya sahip olabilmek için 699 doları gözden çıkarmak gerekiyor. Indiegogo’da projeyi sunan ekip, bu fiyatın normal satış fiyatının yarısı olduğunu ve sehpa tam anlamıyla satışa sunulduğunda fiyatın artacağını belirtiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz