İnternet ödemelerinizi Shopier ile kolaylaştırın

0
488 Okunma

Herkes için hızlı ve güvenli alışveriş imkanı sağlayan Shopier, sosyal medya mecraları başta olmak üzere, internet sitelerinden bağımsız olarak, ürünlerinizi satışa sunup, sipariş ve ödeme işlemleriniz için kullanabileceğiniz bir uygulama.

LED aydınlatmalı takma kirpik!

Shopier çeşitli pazar yerlerinde satışını yaptığınız ürünlerin ödemesini alabileceğiniz bir sipariş otomasyon sistemidir. Ayrıca bir pazaryeri üyeliğiniz olmasa bile ürünlerinizi satışa sunup, sipariş ve ödeme alabilmek için Shopier’i rahatça kullanabilirsiniz.

İstediğiniz mecrayı pazar yerine dönüştürebilirsiniz

Satıcılar, Instagram gibi mecralarda taksitli satış yapıp, paralarını hızlıca hesaplarına alabilir hale gelirken; alıcılar da ürünlerinin sağlıklı bir şekilde ellerine ulaşacağından emin olabiliyorlar. Çünkü arada her bir siparişi tek tek takip eden Shopier duruyor.

Hepimizin bildiği semt pazarları vardır… Bu pazarda bir tezgahınız olduğunu ve bu tezgahı oradan alıp, müşteri kitlesinin yoğun olduğu başka bir yerde birkaç saniyede kurabildiğinizi düşünün. Shopier  uygulaması buna imkan sağlıyor. İstediğiniz mecrayı pazar yerine dönüştürüyorsunuz. Bu yüzden modele ‘yeni nesil pazar yeri’ deniliyor.

Tüm gündelik Shopier işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz

Bu mobil uygulama sayesinde satıcıların hayatını daha da kolaylaşıyor. Alıcının ödemeyi tamamlamasıyla, sipariş mobil uygulama bildirimi ve e-posta ile satıcıya anında bildiriliyor. Satıcı kargoyu tamamladığında siparişi kapatıyor ve parasını hesabına alıyor. Ayrıca mobil uygulama sayesinde ürün listeleme, sipariş takibi, sipariş tamamlama, toplam satış takibi gibi tüm gündelik işlemleri cebinizden yapabilmek mümkün kılıyor.

shopier

Bu uygulama ile nereden satış yaptığınız önemli değil. Örneğin Facebook, Instagram, kendi internet sayfanız, e-posta hesabınız, hatta WhatsApp üzerinden de rahatlıkla satış yapabiliyorsunuz. Aslında internet bağlantınız varsa istediğiniz yerden ürün satabiliyorsunuz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz