21 Mayıs Salı 2019

Telefon şarj eden çerçeve PowerPic!


Dikkat çekici bir ev dekorunu aynı zamanda faydalı bir ürüne dönüştürmek son yılların yükselen trendlerinden biri.Twelve South isimli şirket de yeni fotoğraf çerçevesi ile bu amaca hizmet ediyor. PowerPic ismi verilen çerçevenin içinde bir kablosuz şarj cihazı gizli. Bu sayede telefon şarj eden çerçeve verimliliği üst seviyeye çıkarıyor.

Masaya ya da sehpaya kolaylıkla yerleştirilen PowerPic’i kullanabilmek için kablosuz şarj özelliğine sahip bir akıllı telefonunuzun olması gerekiyor. Uyumlu telefonu PowerPic’e tıpkı bir fotoğraf gibi yerleştirmek yeterli. Telefonun ekranı şarj olduğu süre boyunca uyanık kalıyor. Bu sayede dijital bir resim çerçevesi oluşturabiliyorsunuz. 

Çam ağacından yapılan çerçeve hem verimli hem de şık olmasıyla dikkat çekiyor. Telefon şarj eden çerçeve PowerPic’in şarj özelliği kullanılmadığı zamanlarda 5×7 ölçülerinde fotoğraf sığabilen bir ev dekoru haline gelebiliyor.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Google Asistan kuaför randevusu alabilecek

Google I/O 2019 etkinliğinde Asistan ile ilgili yeniliklerini paylaştı. Artık Asistan kullanıcısı için kuaför randevusu …

Bir Cevap Yazın