28 Ocak Perşembe 2021

Telefon şarj eden çerçeve PowerPic!


Dikkat çekici bir ev dekorunu aynı zamanda faydalı bir ürüne dönüştürmek son yılların yükselen trendlerinden biri.Twelve South isimli şirket de yeni fotoğraf çerçevesi ile bu amaca hizmet ediyor. PowerPic ismi verilen çerçevenin içinde bir kablosuz şarj cihazı gizli. Bu sayede telefon şarj eden çerçeve verimliliği üst seviyeye çıkarıyor.

Masaya ya da sehpaya kolaylıkla yerleştirilen PowerPic’i kullanabilmek için kablosuz şarj özelliğine sahip bir akıllı telefonunuzun olması gerekiyor. Uyumlu telefonu PowerPic’e tıpkı bir fotoğraf gibi yerleştirmek yeterli. Telefonun ekranı şarj olduğu süre boyunca uyanık kalıyor. Bu sayede dijital bir resim çerçevesi oluşturabiliyorsunuz. 

Çam ağacından yapılan çerçeve hem verimli hem de şık olmasıyla dikkat çekiyor. Telefon şarj eden çerçeve PowerPic’in şarj özelliği kullanılmadığı zamanlarda 5×7 ölçülerinde fotoğraf sığabilen bir ev dekoru haline gelebiliyor.

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uyku eksikliği koronavirüse yakalanma riskini arttırıyor

Rus bilim insanı Aleksandr Kalinkin, uyku eksikliğinin koronavirüse yakalanma riskini yüzde 250 artırdığını açıkladı. Bağışıklık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir