Türk kadın girişimciden yeni oyun: Tough Jumping 2

0
375 Okunma
Türk kadın girişimci yeni oyun Tough Jumping 2
Türk kadın girişimci yeni oyun Tough Jumping 2

Ülkemizde mobil oyunlara olan ilgi her geçen gün artmakta. Günümüzün çoğu kısmını akıllı telefonlarımızda geçiriyoruz ve elimizden neredeyse hiç düşürmüyoruz. Telefonda en çok vakit geçirdiğimiz alanlardan biri ise eğlence sektörü.

Oyunlar vakit geçirmek için en çok tercih ettiğimiz aktivitelerden biri. Türk kadın girişimci, yeni çıkardığı oyunla, mobil oyunlara bir yenisini kazandırdı. Bu yeni oluşumun adı ise Tough Jumping 2.

Tough Jumping 2 nedir?

Tough Jumping yani Zor Atlama oyunun türü keyif dolu bir macera oyunu. Ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz bu oyunda karşınıza beklenmedik engeller ve ilginç yaratıklar çıkabilir. Aksiyon dolu bu oyunu oynamak için Android uyumlu akıllı telefona sahip olmanız gerekiyor.

Nasıl oynanır?

Bütün bölümlerde altın toplayın ve en yüksek puanı almaya çalışın. Karşınıza çıkan düşmanlar sizi öldürmeye çalışabilir. Dikkati olun ve sonuna kadar savaşın. Kendi alanınızı oluşturarak burada kendinizi en üst düzeyde koruyun.

Altın: 1 altın ver
Sarı Kalkan: 3 saniye boyunca ölümsüz becerisi kazandırır.
Kırmızı kalkan: 5 saniye boyunca ölümsüz becerisi kazandırır.
Yeşil kalkan: 10 saniye boyunca ölümsüz becerisi kazandırır.
Mıknatıs: Bu ortamda her şeyi çekiyor.

Sarı Göz: Hız: 60 – Atlama: 45-0 Can – Ücretsiz
Sinsi: Hız: 65 – Atlama: 45-1 Can – 300 Altın
Neşeli: Hız: 60 – Atlama: 45-1 Can – 600 Altın
Uzaylı Hız: 70 – Atlama: 45-3 Can – 900 Altın
Testere: Hız: 80 – Atlama: 45-4 Can – 1200 Altın
Adalet: Hız: 70 – Atlama: 45-5 Can – 2000 Altın

Kadınları teknoloji sektöründe daha fazla görmek ve böyle başarılı işlere imza attıklarına şahit olmak bizi gururlandırıyor. Böyle işlere daha fazla kadının teşvik edilmesini sağlamak için sizler de desteğinizi ihmal etmeyin ve uygulamayı her yerde paylaşarak bu yetenekli girişimcimize ve daha fazla girişimcimize destek olun.

Uygulamayı Google Play store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyunun linki https://play.google.com/store/apps/details?id=com.buse.toughjumping2

İyi eğlenceler…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz