Türk Mühendisler Tarafından Üretilen Akıllı Oda Termostatı

0
174 Okunma

Avrupa’ya açılma hedefleri doğrultusunda Türkiye’nin ilk ve tek yerli Akıllı Oda Termostatı Cosa, pazar liderlerini Almanya’da buluşturan, dünyanın önde gelen iklimlendirme fuarı ISH 2017’de yerini aldı.

Türkiye’de akıllı ev cihazlarının öncülerinden Nuvia’nın ürettiği Cosa, akıllı bir oda termostatıdır. Evinizin akıllı asistanı olma özelliğini taşıyan Cosa, kombi ve klimalara bağlı çalışarak, kendinizi en konforlu hissettiğiniz sıcaklık ayarlarını, cep telefonları ile evden veya dışarıdan kontrol altında tutmanızı sağlar ve size enerji tasarrufu sağlar. Klima Cosa ile yaz – kış evinizin sıcaklığını tek uygulama ve tek cihaz üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Türkiye’de akıllı ev cihazlarının öncülerinden Cosa, enerji tüketiminde tasarruf sağlayan teknolojiler barındırıyor. Cosa bu özellikleri ile, sektör açısından dünyanın öncü fuarı olan ISH 2017’de, akıllı binalar, enerji tasarrufu, ve buna bağlı teknolojilerin sergileneceği alanda yerini aldı.

Cosa, 14-18 Mart 2017 tarihleri arasında Almanya’nın Frankfurt şehrinde gerçekleşecek fuarda, Hall 10.1 B89’de ürünlerini dünyaya tanıtıyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz