24 Şubat Cumartesi 2018

Türk Telekom Venus V5 satışa çıktı!


Türk Telekom ve Vestel iş birliği ile Türk Telekom’a özel olarak Manisa Vestel City’de üretimi gerçekleştirilen Türk Telekom Venus V5 satışa sunuldu. Sadece Türk Telekom mağazalarında satışa sunulan 5 inç incell teknolojili HD ekranı ile gerçekçi ve canlı renkler sunan Türk Telekom Venus V5 999 TL’lik uygun fiyatıyla öne çıkıyor.

Ayrıca Türk Telekom müşterileri, Türk Telekom Venus V5’e Fırsat Bu Fırsat kampanyasıyla peşin fiyatına 12 taksit fırsatıyla sahip olabilecek.

Türk Telekom Venus V5 satışta

Türk Telekom Satış ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal: “Türk Telekom olarak akıllı telefonlar özelinde müşterilerimiz için farklı segmentlerde ürünler ve önemli markalarla gerçekleştirdiğimiz özel iş birliklerine devam ediyoruz. Bu kapsamda Türk Telekom olarak Vestel ile birlikte kullanıcılara yerli bir akıllı cihaz sunmaktan dolayı gururluyuz. Türk Telekom Venus V5’i müşterilerimizin deneyimine sunuyoruz” dedi.

Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan: “Türkiye’nin akıllısı Venus’ü her geçen gün geliştirmeye ve yeni iş birlikleriyle müşterilerle buluşturmaya devam ediyoruz. Vestel olarak müşterilerimize uygun fiyatla gerek teknolojik özellikleri gerekse tasarımıyla öne çıkan akıllı telefon deneyimi yaşatma gayretindeyiz. Türk Telekom için Vestel City’de ürettiğimiz Venus V5, segmentinin iddialı telefonlarından. Türk Telekom ile yaptığımız bu güzel iş birliği ile tüketicilerimiz Venus V5’e Türk Telekom avantajlarıyla sahip olacaklar” dedi.

Sadece Türk Telekom mağazalarında 999 TL’ye satışa kullanıcılara sunulan ve Türk Telekom müşterilerinin mobil, ev telefonu veya evde internet faturasına ek olarak alabilecekleri Türk Telekom Venus V5 ayrıca “Fırsat Bu Fırsat” ile  peşin fiyatına 12 ay taksit gibi önemli avantajlarla birlikte kullanıcılarla buluşacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple, Portre Modu’nu anlattığı videoyu yayınladı!

Apple, dün yayınladığı ”iPhone X-Portrait Lighting” isimli Youtube videosu ile iPhone X ve iPhone 8 …

Bir Cevap Yazın