Zeitgrad1 ile pürüzsüz ve ışıltılı  bir cilt

0
704 Okunma
Zeitgrad1 Temizleme Cihazı
Zeitgrad1 ile Pürüzsüz ve Işıltılı Bir Cilt

LR tarafından geliştirilen  Zeitgrad1 sadece 1 dakika içerisinde cildi tahriş etmeden makyaj ve benzeri kalıntıları geleneksel yöntemlere kıyasla 10 kat daha fazla temizleyebiliyor. Ayrıca, cildinizi siyah nokta ve gözeneklerden arındırıyor. Dermatest tarafından test edilen yüz temizleme cihazı, düzenli kullanımda cildinize parlak, pürüzsüz ve sağlıklı bir görünüm vadediyor.

Antibakteriyel Mikrosilver Hijyen Konsepti

LR için özel olarak geliştirilen yuvarlak uçlu fırça lifleri içerdiğindeki antibakteriyel etken sayesinde üç aya kadar hijyenik kalıyor. Microsilver BG bir koruma kalkanı gibi etki göstererek derideki bakterileri azaltıyor ve oluşmasını engelliyor.Zeitgrad1 Temizleme Cihazı

Yüz Temizliğine Yeni Bir Boyut

Zeitgrad1 size hassas bir temizlik imkanı sunuyor. Dakikada 7.000 kez titreşim yapan yuvarlak uçlu fırça lifleri sayesinde kan dolaşımını artırıyor ve cildi kirden derinlemesine arındırıyor. Hassas cildinizin tahriş olabileceğini düşünüyorsanız LR her iki cilt tipi için de farklı seçenekler sunuyor. Pembe fırça başlığı hassas cilt tipleri için geliştirilmiş liflere sahipken, mavi fırça başlığı tüm cilt tipleri için fayda sunmayı vaadediyor.

1 Dakikada Pırıl Pırıl Bir Cilt!

Zeitgrad1 Yüz temizleme cihazını özel olarak geliştirilen temizleme ürünleri ile beraber yüzünüzün her bölümüne; yanaklarınıza, alnınıza, çenenize ve burnunuza 20 şer saniyelik periyotlar halinde uygulamanız gerekiyor. Yani toplam bir dakikada temizlenmiş, yenilenmiş ve ışıl ışıl görünen bir cilde sahip oluyorsunuz.

Zeitgrad1 Temizleme Cihazı

Vaatleri arasında, düzenli kullanımla ciltteki lekelerini açmak, renk tonunu eşitlemek, sivilce ve siyah nokta oluşumunu engellemek ve gözenekleri sıkılaştırmak var. Hangimiz pırıl pırıl görünmesi için onlarca lira harcadığımız cildimizin böyle sonuçlar almasını istemeyiz ki. Cildimize yatırım yapmakta ve temizliğine özen göstermekte fayda var.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz