Türkiye’nin ilk dijital kadın ve sağlık asistanı artık 6 dil biliyor

0
277 Okunma

İki yıl önce “Selam tatlım!” cümlesi ile kullanıma sunulan Türkiye’nin ilk dijital kadın ve sağlık asistanı Pepapp, kullanıcıları için özel günleri takip ederken, bu özel günlerin daha sağlıklı ve rahat geçirilmesini sağlıyor. Kadınların dijital asistanı Pepapp, Türkçe ve İngilizce dillerine ek olarak Ukraynaca, Rusça, Almanca ve İspanyolca dillerini de desteklemeye başladı. Bugüne kadar 1 milyon 400 bin kez indirilen uygulama halen 700 bin kadın tarafından aktif olarak kullanılıyor.

Hamile kalmak isteyenlere yardımcı oluyor

Pepapp, verdiği tavsiyelerle hamile kalmak isteyen kadınlara yol gösteriyor. İstenmeyen gebelikleri de engelleyen uygulama, kadınları en doğru şekilde yönlendiriyor. Ayrıca uygulama içinde yer alan Pepzine bölümünde yaşama dair keyifli ve bilgilendirici makaleler kadınlara sunuluyor: Yemek tarifleri, bakım tüyoları, kendini iyi hissetmenin püf noktaları ve daha fazlası bu bölümde yer alıyor.

Pepapp; kadınları düşünmenin, onların en iyi arkadaşı olmanın sorumluluğunun farkında. Bu yüzden kadınlarla arasındaki bağın özel olması gerektiğine inanıyor. Yine de başından beri bildiği ve bu bilinçle yola çıktığı bir şey var. Dillerimiz ne kadar farklı olursa olsun, hepimiz ortak bir dili konuşuyoruz: Sevgi dilini.

Bir bildirim geliyor, kadınlar havalara uçuyor!

Bu bildirimler arasında “Selam tatlım”, “İyi geceler en değerlim”, “Pazar güneşim”, “Bugün çok güzel görünüyorsun!” ve benzeri mesajlar yer alıyor. Hatta kadınlara uykudan önce “İyi geceler prensesim” şeklinde hitap eden uygulama, sabahları da kullanıcılarını “Günaydın bebeğim” mesajıyla uyandırıyor. Bu bildirim mesajlarıyla kadınlardan sosyal medyada her gün yüzlerce olumlu yorum alan Pepapp, onlara moral kaynağı oluyor.

Pepapp kadınları dinliyor

Kendini kadınların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda güncelleyen ve yenileyen Pepapp, kadınlarla arasındaki etkileşimin gücüne inanıyor. Bildirimler sayesinde de bu ilişkiyi sıcak tutmayı başarıyor. Kadınlar da “şimdilik” Pepapp’la konuşamadıkları için, sevgilerini sosyal medya aracılığıyla sunuyor. Çünkü karşılarında onları her zaman önemseyen bir uygulama ya da onların tabiriyle bir arkadaş olduğunu biliyor.

Pepapp’ı indirmek isterseniz aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.

iOS: http://bit.ly/letspepapp

Android: http://bit.ly/letspepappandroid

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz