22 Temmuz Pazartesi 2019

Twitter SnapChat özelliği üstünde çalışıyor!


Sosyal medya platformları arasında yükselen trend birbirilerindeki özellikleri ‘ödünç almak’. Instagram Hikayeler özelliğinin SnapChat’ten geldiğini bilmeyen yoktur. Bunun son örneği Twitter cephesinde yaşandı. Çıkan dedikodulara göre Twitter SnapChat uygulamasında olan bir özellik üzerinde çalışıyor. 

Bir Twitter kullanıcı tarafından test edildiği ortaya çıkan özelliğin ismi News Camera yani Haber Kamerası. Bu yeni özellik sayesinde, ekranı sola kaydırdığınızda kamera açılıyor ve çektiğiniz fotoğrafa istediğiniz yazıyı istediğiniz formatta yazıp o şekilde paylaşabiliyorsunuz. 

Dedikodularla ilgili Twitter cephesi hızlı bir açıklama yaptı. Görüntü ve video paylaşımını kolaylaştırmak için geliştirmeler yaptığını doğrulayan Twitter, ortaya çıkan görüntülerin henüz geliştirme aşamasında olduğunu söyledi. Yeni özelliğin son hâli nasıl olacak? Merakla bekliyoruz.

Twitter Snapchat uygulamasından aşina olduğumuz bu özelliği ne zaman yayınlayacak henüz belli değil.

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Google uygunsuz içerikleri sizinle birlikte izliyor!

Microsoft,  Carnegie Mellon ve Pennsylvania Üniversiteleri tarafından yürütülen ortak bir çalışma, Google ve Facebook hakkında ilginç …

Bir Cevap Yazın