Ütünün yeni adı: Laurastar Lift+

0
833 Okunma

Birçok kadının en sevmediği ev işi, hiç kuşkusuz ütü yapmaktır. Ütü yapmak artık Laurastar Lift+ ile işkence olmaktan çıkıp, eğlenceli bir hale dönüşüyor. Laurastar Lift+, şimdiye kadar bildiğimiz bütün ütü alışkanlıklarınızı unutturmayı hedefliyor.

Ütü masası tarih oluyor

Ütü masasına ihtiyaç duymadan kıyafetlerinizi, nevresimlerinizi hatta perdelerinizi bile rahat ve kolay bir şekilde ütüleyebileceğiniz bu ürün mükemmel sonuçlar sunuyor. Laurastar Lift+ kompakt ve hafif olmasıyla da öne çıkıyor. 1,1 litrelik kolayca çıkarılabilen su haznesi, hafif gövdesi ve taşıma kulpu ile her yere kolayca taşınabiliyor. Hassas kumaşlar için koruyucu 3D taban aparatı ile ipek, tül, şifon gibi narin kumaşa sahip giysilerinize zarar vermiyor.

Ütü yapmak keyife dönüşüyor

Laurastar Lift+ yalnızca 3 dakikada kullanıma hazır oluyor. 10 dakika boyunca kullanılmadığı takdirde kendi kendini kapatarak enerjiden tasarruf etmenizi sağlıyor. Buhar kablosu tutma aparatına sahip bu ürün ile ütü yaparken kablo dolanması gibi bir sorunla karşı karşıya kalmıyorsunuz. Suyunuz aşırı kireçli bile olsa hiç sorun değil! Çünkü ürün, kireçlenme problemine çözüm olarak 2 adet anti kireç filtresine sahip. 3,5 barlık güçlü buhar basıncı ile daha kısa sürede işinizin bitmesine yardımcı oluyor. Siyah, platin ve pembe olmak üzere 3 farklı renk seçeneğinin yanı sıra kablonun yarattığı görüntü kirliliğini ortadan kaldırmak için otomatik kablo toplayıcısı da bulunuyor.

Günlük işlerinize ek olarak yorucu ve sıkıcı bir iş olan ütü yapma işini eğlenceli bir hale getirmek ve ütü işinizi daha kısa zamanda bitirmek için Laurastar Lift+ yeterli. Teknoloji bizlere bu kadar kolaylık sunuyorken sizce de hiçbir yere sığdıramadığımız ütü masalarından kurtulmanın zamanı gelmedi mi?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz