Sağlıklı bir görüntüye kavuşmak Lumo Lift ile çok kolay

0
655 Okunma
lumo lift turkiye

Günlük yaşam tarzımız bizi genellikle masa başında kalmaya itiyor. Gerek okul gerekse iş hayatında masa başında fazla zaman geçiren insanlarda bir süre sonra duruş bozuklukları meydana geliyor. Kamburluk dediğimiz bu bozukluk, hem fiziksel hem de sağlık açısından bizi olumsuz etkiliyor. Yaşam kalitemizi düşüren ve fiziksel olarak da hoş görünmeyen ileri derecede kamburluğun tedavisi, ameliyat ve benzeri işlemler ile düzeltilebiliyor. Henüz bu aşamada değilseniz şanslısınız. Egzersizler, korseler ve artık akıllı cihazlar ile kamburluğa son verebilirsiniz.

Lumo Lift nedir?

Lumo Lift Türkiye

Uzun zamandır yurt dışında kullanılan  ve bir süredir de Türkiye’de satışı yapılan Lumo Lift, duruş bozukluklarını düzeltmek için geliştirilmiş bir giyilebilir teknolojidir. Yakanıza taktığınız küçük toka ile eğiminizi ölçer ve normalin dışına çıktığınızda titreşimler göndererek sizi uyarıyor. Ayrıca, günlük koşu ve yürüyüşlerinizi kaydederek gün içindeki hareketliliğiniz hakkında size geri bildirimler sağlıyor. Bu sayede duruşunuzu düzeltirken gün içerisinde kaç adım attığınızı ve ne kadar kalori yaktığınızı da aynı uygulama üzerinden görmenize olanak sağlıyor. Uzun süre hareketsiz kaldığınızda size küçük titreşimler göndererek hareketsiz kalmanızı önleyebiliyor. Sadece, İos 10 üstü ve Android 5.0 üstü mobil cihazlarınız ile uyumlu olarak çalışabilen ürün, marketlerden edinebileceğiniz ücretsiz uygulaması ile senkronize çalışıyor.

Lumo Lift’in özellikleri

Lumo Lift Türkiye

Tek şarj ile iki gün çalışabilen ürün, yaklaşık dört saatte tam şarj oluyor. Ürün kutusu; beyaz ve siyah olmak üzere iki toka, şarj adaptörü, bir adet Lumo Lift ile birlikte geliyor. Mobil cihazlarla senkronize şekilde çalışan cihaz, 1 aylık kaydı hafızasında tutabiliyor. Ayrıca üreticileri 14 gün içerisinde duruşunuzda gözle görülür değişikler yaşanacağı vaadini veriyor. Takmaya başladığınız andan itibaren ne kadar ilerleme kat ettiğinizi mobil uygulamalar sayesinde kolaylıkla görebilirsiniz. Kaliteli malzemelerin şık bir tasarımda buluştuğu ürünü uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Yurt dışında oldukça popüler olan bu ürünü duruşunuzu düzeltmek için sizde satın alabilirsiniz. Amazon veya N11 gibi alışveriş sitelerinden sipariş edebileceğiniz ürün, 1 yıl garanti ve 30 gün iade hakkına sahip.

Ürünü detaylı incelemek için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz