25 Haziran Salı 2019

VLog çekmeye cesaret edemeyenler için ContikiCam!


Son yılların en popüler dijital aktivitelerinden biri hiç kuşkusuz VLog çekmek. Artık herkes kendi YouTube kanalını açmak ve hayatını paylaşmak istiyor. Bunu YouTube gibi büyük mecralarda değil de kendi ailesine yapmak isteyen kullanıcı sayısı da bir o kadar çok. Tam da bunun için geliştirilmiş bir uygulama var; ContikiCam.

ContikiCam sayesinde kendi realite TV şovunuzu yapabilirsiniz. Evden uzaktayken sürekli olarak bağlantıda kalmanızı sağlayan uygulama, kısa sürede sizi seyahat vlogcusu yapabilir. Bu sayede yaşadıklarınızı ailenize ve yakın çevrenize anlatmakla işe başlayabilirsiniz.

Sürekli bir bağlantı sunan uygulama, gezginlerin her hareketini kolayca paylaşmasını sağlıyor. Ayrıca uygulamayı yalnızca mikro vlog uygulaması olarak düşünmemek lazım. Uygulama sayesinde evinizdeki evcil hayvanınızı da kontrol edebilir, bebeğinizin ne yaptığını takip edebilirsiniz.

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Facebook’u unutun en ilginç kripto para birimleri

Ödemeler için merkezi olmayan bir nakit alternatifi ve bir yatırım şekli olarak, kripto para biriminin popülerliği yıllar geçtikçe …

Bir Cevap Yazın