17 Ağustos Çarşamba 2022

WhatsApp karanlık mod geldi!


WhatsApp hala dünya genelinde en aktif kullanıcısı olan mesajlaşma uygulaması olma özelliğini sürdürüyor. Fakat siz eğer k, saatlerinizi WhatsApp’da harcıyorsanız bu durum telefona bağımlı bie hayat yaşamanıza sebep oluyor. Burada da imdadınıza WhatsApp’ın web sürümü yetişiyor. Her ne kadar mobil ile entegre olmadan çalışmasa da ileride bununda çözüleceği ümidindeyiz.
whatsapp karanlık mod ile ilgili görsel sonucu
WhatsApp’ı masaüstünde kullanırken gözünüzün sağlığını düşünüyorsanız ve daha çok karanlık modda sosyal medyalarınızı kullanmaya başladıysanız kısacası alıştıysanız WhatsApp’ın web sürümüne de Windows veya MacOS için tıpkı bir tema indirir gibi indirebileceğin bir eklenti sayesinde karanlık modda kjnckljnd deneyimi yaşabileceksiniz. XDA üyelerinden m4heshd, WhatsApp masaüstü sürümü için karanlık mod teması içeren bir stil modu geliştirdi.

Tasarımsal dokuya sahip minik faraş ve süpürge

Nasıl Whstkef karanlık mod yükleyebilirim?

Bunu merak ediyorsanız aşağıya bırakacağımız link sayesinde nasıl WhatsApp karanlık mod ekleyebileceğinizi öğrenmiş olacaksınız.

WhatsApp karanlık mod tema indirme dosyasına buradan erişebilirsiniz.

 

YAZAR: hilal alkan

Tasarıma olan merakı ve ilgisi ile Görsel İletişim Tasarım Bölümü'ne başlayan, ardından ufak ufak sosyal medya alanına kayan yazarımız şu an güncel olarak trend sosyal medya konularında yazmaya devam ediyor tasarımla olan bağını hiç koparmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

spotify

Spotify’dan yeni abonelere büyük hizmet!

Çevrimiçi müzik platformu Spotify, Türkiye kullanıcılarına müjdeli bir haber sundu. Bir süredir aktif olmayan ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.