7 Mart Pazar 2021

WhatsApp Web yeni özelliği ile gündemde


Whatsapp web

Yeni sözleşmesi ile gündemden düşmeyen WhatsApp, yeni özellik güncellemeleri ile kullanıcılarının gönlünü hoş tutmaya çalışıyor. Pandemi sebebi ile evden çalışma ve online toplantılarda ciddi artış yaşandı. Görüntülü görüşmeler yapabilmek için farklı platformları tercih eden kullanıcılar, artık WhatsApp Web üzerinden toplantılarını yapabilecek.

WhatsApp Web görüntülü görüşme özelliği

beklenen-oldu-whatsapp-karanlik-mod-ozelligine-kavustu-2

İş hayatının evden yürütülmeye başlanması ve online toplantılardaki artış, görüntülü görüşmenin kolay yapılabildiği platformlara talep arttı. Mobil cihazlar üzerinden görüntülü görüşme yapılabilen WhatsApp aynı özelliği web versiyonunda bulundurmuyordu. Artık web üzerinden de görüntülü görüşme yapılabiliyor.

Signal’den ‘WhatsApp’ güncellemesi! İşte yeni özellikler

Henüz herkes tarafından kullanılamayan özelliğin yıl içinde tüm kullanıcılara ulaşması bekleniyor. Duyurduğu güncelleme ile kullanıcılarından tepki toplayan WhatsApp, bünyesine yeni özellikler ekleyerek tepkileri yumuşatmaya çalışıyor.

 

YAZAR: Ayşenur SANDIKÇI

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei’den yeni e-posta hizmeti: Petal Mail

Huawei’nin, ABD ambargosu nedeniyle Google hizmetlerine erişimi engellenmiş durumda. Hizmetlerden yararlanamayan Huawei, kendi servislerini üretmeye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir