Yaz aylarında müzik için JBL Charge3

0
337 Okunma

Yaz ayları yaklaşıyor ve açık alanlarda, havuz başında, plajda müzik dinlemek isteyenler için “su geçirmez” hoparlör arayışı başladı.

JBL’in su geçirmeyen Bluetooth hoparlörü Chare 3 hem tasarımı, hem küçük boyutları hem de güçlü ses kalitesi ise yaz aylarının yıldızı olacak gibi görünüyor.

IPX7 Su Geçirmezlik standardında üretilmiş olan hoparlör, hafif olduğu gibi üzerindeki gizli bölmede bulunan kayışı ve klipsi ile taşımada da kolaylık sağlıyor. Hoparlör ayrıca konferans görüşmesi yapmak istediğinizde de mikrofon görevi görebiliyor. Böylece diğer kızlarla konuları hep birlikte istişare etmek mümkün oluyor.

Hoparlörün su geçirmezlik özelliği sadece üzerine sıçrayan sudan korumayı değil, cihazın doğrudan suya düşmesi halinde de koruma sağlıyor. Üstelik yüzer özelliği olan hoparlör havuza, denize düşse bile dibe batmıyor. Bu da onu, suyun içinde oyun oynarken müzik dinlemek isteyen gruplar için ideal bir ses sistemi haline getiriyor.

Yaz bittiğinde ise Charge 3’ü bir kenara atamayacaksınız çünkü yüksek ses kalitesiyle müzik dinlemek istediğiniz her anda size hizmet etmeye devam edecek.  Farklı renk seçenekleri de bulunan Charge 3’e, sevdiğiniz, size yakışan, tarzınızı yansıtan bir renkle sahip olmanız mümkün.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz