Philips Azur Pro yenilenen yüzüyle karşımızda

1
607 Okunma
Philips Azur Pro ütü
Philips Azur Pro ütü

Kusursuz kontrol ve kesintisiz ütü deneyimi sunan Philips Azur Pro, hızlı ısınma teknolojisi, güçlü şok buharı ve iyonizasyon özelliği ile yenilendi.

Ev işlerinde en çok zaman harcadığımız işlerden biri ütü yapmak diyebiliriz. Ütü yapmak zahmetli olduğu için ve zamanımızın çoğunu harcadığı için ev kadınları tarafından pek sevilmeyen bir uğraştır diyebiliriz. Ütü yapmayı daha keyifli hale getirmek için yeni teknolojiler geliştirilmekte. Bu durumda biz kadınların bir hayli işine geliyor. Yeni teknolojisi ile Philips Azur, kadınların ev işlerinde yardımcısı olacak gibi görünüyor.

Philips Azur Pro ,230 gramlık şok buhar çıkış performansı ile kırışıklıklara savaş açan ürün şimdi benzersiz iyonik derin buhar özelliği ile daha da güçlendi. Azur Pro, iyonizasyon işlemi sayesinde kumaşa derinlemesine nüfuz eden küçük buhar parçacıklarıyla harekete geçiyor ve en derin kırışıklıkları zahmetsizce gideriyor. Otomatik salınan benzersiz iyon kompozisyonu ise tüm ütülenebilir kumaşlarda hijyen sağlamanıza da yardımcı oluyor.

Philips Azur Pro’nun 5 yıldızlı T-ionicGlide tabanı, 6 katmanlı teknolojisi ile mükemmel bir kayganlık ve çizilmeye karşı dayanıklılık sağlıyor. Patentli titanyumoksit katmanı uzun süreli kayganlığı garanti ediyor.

Daha hızlı ve daha güçlü ütü deneyimi!

İnatçı kumaşlarla bile yormadan, kolayca baş eden Azur Pro, 350 ml hacimli su haznesiyle tek seferde daha fazla parça ütülemeyi sağlıyor. 3000 Watt’a ulaşan gücü ile 45 saniye gibi kısa bir sürede ütülemeye hazır hale gelen Philips Azur Pro, zamanla yarışan kullanıcılara hız kazandırıyor.

Philips’in efsane Azur Serisi’nin üyeleri, ütü sırasında ara verilmesi gerektiğinde de kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Beklemeye alındığında 8 dakika, tabanı yere temas halinde ya da yan bırakıldığında ise hareketsiz kaldığını algılayarak 30 saniye sonra kendi kendine kapanan Azur Pro, potansiyel riskleri ortadan kaldırıyor. Pratik temizlenen kireç filtresi ile de daha uzun ömürlü bir buhar performansı sunuyor.

En inatçı kumaşları bile yola getiren Philips Azur Pro serisinin iki ürünü GC4887/30 449,99 TL’ye, GC4881/80 ise 399,99 TL’ye kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Kendinize uygun seçeneği tercih etmeniz açısından fiyatları değişkenlik gösteren bu ürün, kullanıcının cebini de düşünüyor.

Philips Azur Pro ve ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz