Yeni Samsung QLED TV’ler tanıtıldı

0
196 Okunma

Samsung, optimum parlaklık seviyeleri ile sağlam bir görsel deneyim sunmayı amaçladığı yeni QLED TV’yi Paris’te düzenlediği bir etkinlikle duyurdu.

Yeni QLED TV’nin tasarımında, Q Picture, Q Smart ve Q Style adı verilen 3 farklı çözüm tüketicileri bekliyor. Yeni QLED TV için bir kez daha İsviçreli tasarımcı Yves Behar ile çalışan Samsung, tasarımı ile ön plana çıkan ürünler ortaya koymayı amaçlıyor.

Yeni metal quantum noktaları sayesinde QLED TV, bakış açısı, renk hacmi, parlaklık ve kontrast gibi görüntü kalitesinin bütününde bir geliştirme sağlıyor. Gerçek renkleri gösteren QLED TV, yüzde 100 renk hacmiyle pazarda mevcut en yüksek seviyeye ulaşıyor.

Ayrıca, QLED TV’nin zengin ve koyu siyah seviyeleri ve kontrastı, odanın aydınlatması nasıl olursa olsun tutarlı bir izleme deneyimi sağlıyor. QLED TV’nin gelişmiş HDR 1500 fonksiyonu kullanıcılara tüm gizli ayrıntıları, renklerde bozulma olmaksızın, tam gerektiği şekilde görme iddiası ile geliyor.

Geliştirilen Samsung One Uzaktan Kumanda artık daha fazla cihazı destekliyor ve daha fazla Smart TV özelliği için ses kontrolü imkanı sunuyor. Kullanıcılar, Android veya iOS mobil cihazlarda bulunan en yeni Smart View uygulamasıyla eşleştirildiğinde, kişiselleştirilmiş Smart Hub’larının keyfini diledikleri gibi çıkarabiliyorlar.

Ayrıca TV Plus hizmeti de en yeni 4K filmleri ve eğlence programlarını bulmak, satın almak ve izlemek için son derece kolay ve hızlı bir yol sunuyor. Yeni Music hizmeti ise televizyon programlarında veya filmlerde fonda duyulan müziklerin kolaylıkla aranmasını ve saptanmasını sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz