Yeni Tefal Pro Express Care ütü

0
571 Okunma
Tefal Pro Express Care ütü
Tefal Pro Express Care ütü

Yeni Tefal Pro Express Care kıyafetlerinizin ütü sırasında lekelenmesine sebep olan damlalara engel olacak özel teknolojisiyle, Kireç Avcısı özelliğini ve üstün buhar gücünü birleştiriyor. Su damlacıklarının durdurulmasına yarayan özel leke önleme teknolojisi sayesinde sıcak tabana değen su damlacıkları buhar haline geliyor, bu sayede de giysilerinizde oluşan leke derdiniz tamamen buhar oluyor, çamaşırlar tertemiz kalıyor. Kireç Avcısı teknolojisiyle, ütünüzün ömrü uzuyor ve kireçler toz halinde ütünüzden kolayca atılıyor.

Tefal Pro Express Care 7,5 bara kadar çıkan modellerindeki benzersiz buhar basıncıyla etkili bir ütüleme performansı sunuyor. Dakikada 500 gr. buhar gücüyle tek bir geçişte kumaşı dümdüz yapıyor, üstün Kireç Avcısı, leke önleyici sistemiyle birleşerek hem kireçlere meydan okuyor, hem de buhar performansını maksimum düzeye çıkarıyor. Kendini temizleme teknolojisine sahip Auto Clean Taban özelliği sayesinde ise ütü tabanı ilk günkü gibi yeni ve kaygan kalıyor.

Kumaş türlerine göre belirlenebilir 5 farklı ayarı sayesinde profesyonel ütü keyfini yaşamanızı sağlayacak yeni Tefal Pro Care Express, 1,6 litrelik çıkarılabilir su haznesi ile uzun süreli performans sağlıyor ve tek tuşlu kilit sistemiyle evin her köşesine güvenli ve kolay bir şekilde kolayca taşınıyor.

Yeni Tefal Pro Express Care ütü yapmayı sevmeyenlere bile kolay ve zahmetsiz bir ütü keyfi sunarak vakit kaybına son veriyor.

Fiyatı 1.209.00 TL olan bu ütüyü satın almak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz