Şık Blender Arayanlara Braun PureMix JB7130BK

1
482 Okunma

Modern ve şık tasarımlara sahip Braun, elektirikli mutfak aletlerine bir yenisi daha ekledi. Braun PureMix, yenilikçi teknolojileri ve kolay kullanılabilirliği ile göze çarpıyor. Kendi segmentindeki ürünlere göre güç anlamında biraz zayıf kalsa da hafiflik ve kullandığı teknoloji göz önünde bulundurulduğunda tercih edebileceğiniz bir blender.

Braun PureMix Blender

Braun PureMix Blender Özellikleri

PureMix Blender’ın en beğenilen özelliği, diğer blenderlara göre oldukça hafif bir yapıya sahip olması ve içerisinde BPA bulunmaması. Ayrıca, paslanmaz çelik ve siyah kaplama ile oluşturulmuş dış tasarımı kolay temizlenebilir özellikte.

Fiziksel olarak tek bir tuşa sahip olan blenderın diğer tuşları dokunmatik olarak tasarlanmış. Kurulumu da oldukça basit olan bu ürün, tasarım anlamında diğer elektrikli mutfak aletlerine göre daha avantajlı durumda.

Tasarımı beğenilen Braun PureMix, performans açısından o kadar iyi sonuçlar vermeyebiliyor. Özellikle buz gibi sert malzemelerin tamamen pürüzsüz olması için normalden biraz daha uzun süre makineyi çalıştırmanız gerekebilir.

İçerisinde buz kırma özelliğinin de olduğu 7 fonksiyonu var. Dondurulmuş veya diğer malzemeleri kolaylıkla karıştırabilen blender, kullandığı SmoothCrush bıçak teknolojisi ile daha homojen karışımlar elde edebiliyor. Bu da özellikle kokteyl hazırlamayı seven kullanıcılar için çok önemli bir avantaj.

Yaz ayları gelirken siz de evinizde kendi içecekleriniz yapmak ve mutfaktaki hayatınızı kolaylaştırmak için kolay kullanışlı, şık ve modern bir blender arıyorsanız, Braun PureMix Blender sizin için iyi bir alternatif olabilir.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz