13 Ekim Cumartesi 2018

YouTube Red, 100 ülkede kullanıma sunulacak


Youtube, ücretli servisi Youtube Red uygulamasının 100 yeni ülkede kullanıma sunulacağı duyuruldu.

Kaliforniya‘daki Recode’s Code Media konferansında konuşan Youtube baş yöneticisi Susan Wojcicki, YouTube Red servisinin 100’den fazla ülkede kullanıcıya sunulacağını açıkladı.

Dolar bazında aylık üyelik fiyatı 9.99$ olan Red servisi, kullanıcılarına reklamsız video izleme seçeneği sunmasının yanında bir çok farklı orijinal video yapımları da sunuyor.Şu an için Avustralya, Kore, Meksika, Yeni Zelanda, Amerika Birleşik Devletleri‘nde uygulamada olan servis yakın zamanda 100’den fazla ülkede kullanıma sunulacak.

Youtube Go, ülkemizde de kullanıma sunuldu

Youtube Red, yeni dönemde daha fazla orijinal yapım sunacak

Farklı YouTube içerik üreticileri ve şirketleriyle işbirlikleri yapan abonelik paketi PewDiePie, Logan Paul ve daha bir çok YouTuber ile orijinal film ve dizi serileri yapmıştı.Bu seri ve filmleri Red aboneliği üzerinden yayınlayan platform, yeni dönemde daha da fazla yayın üreticisiyle işbirlikleri yapacağı açıklamasını yaptı.

Aboneliği içinde Google Play Music servisini de sunan platform, videoları telefonunun arka planında oynatılmasına da imkan veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kendi kullanımlarını takip edebilen 3D baskılı protezler!

Araştırmacılar, gömülü pil veya elektronik aygıtlara gerek kalmadan veri iletmek için 3D baskılı plastik nesneler için bir …

Bir Cevap Yazın