16 Ağustos Salı 2022

Cem Yılmazlı Deli Aşk filmi, bu hafta vizyona giriyor


Yönetmen koltuğunu Murat Kaman ve Murat Dündar’ın paylaştığı romantik – komedi Deli Aşk, 10 Mart 2017 Cuma günü itibari ile vizyondaki yerini alıyor. Pelin Akil, Nilperi Şahinkaya, Şafak Pekdemir, Toygan Avanoğlu, Emrah Kaman’ın rol paylaşımı ile beyaz perdeye yansıyacak olan filmin senaryosu Emrah Kaman ve Murat Kaman tarafından yazıldı.

Filmde, Maraş dondurmacısı Ekrem’in, sevdiği kızın kalbini kazanabilmek için yaptıkları ve bu arada başına gelen komik olaylar işleniyor. Cem Yılmaz ise filme konuk oyuncu olarak, Psikolog rolünde dahil oluyor. Ancak Cem Yılmaz, Deli Aşk filminin yapımcısı…. Sinemaseverler tarafından merakla beklenen film, gişe rekorları kırar mı bilinmez ancak yoğun bir izleyici kitlesine sahip olacağını tahmin etmek de zor değil.

YAZAR: Emin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır ve aynı zamanda çocukluktan beri tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

youtube

YouTube yeni bir proje üzerinde çalışıyor!

Video içerik platformu YouTube etkinlik alanını genişleterek yeni bir hizmet vermeyi amaçlıyor. Ortaya çıkan bilgilere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.