19 Şubat Çarşamba 2020

2019 iPhone isimleri belli oldu


Kısa bir süre sonra Apple’ın tanıtması beklenen üç yeni iPhone modeliyle ilgili bilgiler açığa çıkmaya devam ediyor. Ortaya çıkan yeni bilgilere göre 2019 iPhone isimleri belli oldu.

https://pembeteknoloji.com.tr/android-qya-alismak-icin-gereken-sure-aciklandi-19283/

2019 iPhone isimleri

2019 iPhone modellerinin isimleri ortaya çıktı

Tanıtılacak yeni iPhone modellerinin özellikleriyle ilgili birçok bilgi ortaya çıkmasına rağmen isimleri hakkında bir bilgi bulunmuyordu. Geçtiğimiz günlerde bu isimlerle ilgili birçok iddia da ortaya atılmıştı.

Amazon’da yetkili satış mağazası bulunan ve  iPhone kılıfı satan ESR isimli firma, iPhone’un 2019 modellerinin isimlerini açıkladı. Buna göre yeni modellerin isimleri iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max olacak gibi duruyor.

Google Chrome alternatifi 5 tarayıcı

ESR’nin yayınladığı listeyi incelediğimizde iPhone 11’in iPhone XR’ın bir üst modeli olacağı görülüyor. 6,1 inçlik LCD ekrana sahip olan iPhone 11, iki adet kamerayla birlikte geliyor. iPhone 11 Pro olarak isimlendirilen cihazın, iPhone XS modelinin, kare kamera yapısı içerisinde üç kamera lensini bulunduracak ağabeyi olduğu işaret ediliyor. 6,5 inçlik modelin de iPhone 11 Pro Max olarak isimlendirilmesi bekleniyor.

Önceki yıllarda iPhone tanıtımlarından hemen önce ortaya çıkan bilgilerin çoğunun doğru olduğunu belirtelim. Ancak, bu isimlerin doğruluğunu teyit etmek için yine de Apple’ın resmi tanıtımını beklemek gerekiyor.

Kaynak: ShiftDelete.Net

YAZAR: hilal alkan

Tasarıma olan merakı ve ilgisi ile Görsel İletişim Tasarım Bölümü'ne başlayan, ardından ufak ufak sosyal medya alanına kayan yazarımız şu an güncel olarak trend sosyal medya konularında yazmaya devam ediyor tasarımla olan bağını hiç koparmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

corona-virusu-apple-in-gelirleri-olumsuz-etkileyebilir-1

Corona Virüsü Apple’ın gelirlerini olumsuz etkileyebilir!

Geçtiğimiz günlerde hepimizin bildiği gibi Mobil Dünya Kongresi Corona virüsü sebebiyle iptal edilmişti. Çin’de ortaya çıkan ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir