20 Ocak Perşembe 2022

2021’de satın alabileceğiniz en iyi 5 waffle makinesi


Son yılların en sevilen ve en lezzetli tatlı çeşitlerinden biri olan waffle’ı evde hazırlamak istiyor ancak en iyi waffle makinesi hangi bilmiyorsanız bu içeriğimiz tam size göre. İşte sizin için derlediğimiz 2021’de satın alabileceğiniz en iyi 5 waffle makinesi:

Kiwi 2405W Elektrikli Waffle Makinası

en-iyi-5-waffle-makinesi-1

2021’de satın alabileceğiniz en iyi 5 waffle makinesi listemizde yer alan ilk ve en uygun fiyatlı makine Kiwi 2405W. 750W güce sahip waffle makinesi, aşırı ısınmaya karşı koruma sağlamakta. Yapışmaz kaplamalı waffle plakaları bulunan cihaz, güvenli kullanım için emniyet kilidi avantajı sunuyor. Son olarak kolayca temizlenebilen makine dikey veya yatay konumda saklayarak mutfakta yer kazandırıyor.

Karaca Funday Glossy Violet Waffle Makinesi

lezzetli-waffle-lar-hazirlayabileceginiz-en-iyi-5-waffle-makinesi-1

Şık görünümü ve kolay kullanımı ile dikkat çeken Karaca Funday Glossy Violet Waffle Makinesi, her yanı eşit ısınan çift yönlü plaka sistemine sahiptir. 750W gücü bulunan makine yalnızca 4 dakikada waffle pişirmektedir. Ayrıca çıkarılabilir kalıpları sayesinde kolayca temizlenir. Son olarak cihazın altı farklı renk seçeneği bulunmaktadır.

Arzum AR2033 Waffy Max Waffle Makinesi

en-iyi-5-waffle-makinesi-3

2021’de satın alabileceğiniz en iyi 5 waffle makinesi listemizde yer alan bir diğer cihaz ise Arzum AR2033 Waffy Max Waffle Makinesi. Bu makine 800W güce, ısı ayar düğmesine ve ikaz ışıklarına sahiptir. Granit efektli plakaları sayesinde yanma ve yapışma yapmayan waffle makinesi, kolay bir şekilde temizlenebilmektedir. Ayrıca Isıya Dayanıklı Tutma Sapı ile güvenle waffle yapabilmenizi sağlamakta ve dengeli ısı performansı sunmaktadır.

2021’de satın alabileceğiniz en iyi klimalar

Korkmaz A309-05 Vertex Waffle Makinesi

en-iyi-5-waffle-makinesi-4

Ergonomik tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken Korkmaz markalı waffle makinesi 800W güce sahip. Çıkarılabilir ve kolay temizlenebilir döküm ızgaralar ile kullanımı oldukça pratik olan makinenin otomatik ısı kontrol özelliği bulunmakta.

Schafer Waffeln Waffle Makinesi

lezzetli-waffle-lar-hazirlayabileceginiz-en-iyi-5-waffle-makines

Lezzetli waffle’lar hazırlayabileceğiniz, 2021’de satın alabileceğiniz en iyi 5 waffle makinesi listemizin son sırasında yer alan makine ise Schafer Waffeln. Bu makinenin 1000W ısıtma gücü bulunuyor. Hızlıca waffle pişiren cihaz ayarlanabilir ısısıyla istediğiniz düzeyde pişirme yapabilmenize imkan tanıyor. Ayrıca ergonomik tasarımı ile dikkat çeken waffle makinesinde gösterge ışığı bulunuyor.

YAZAR: Merve Sağır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone için en iyi 5 klavye uygulaması

Apple, iOS 8 ile birlikte üçüncü parti uygulamaların kullanılmasına izin vermişti. Bu izin ardından klavye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir