20 Ekim Salı 2020

35 TL’ye Aprilla Yüz Temizleme ve Masaj Cihazı – İnceleme


Aprilla Yüz Temizleme Cihazı

A101’den aldığımız Aprilla yüz temizleme ve masaj cihazına bu videomuzda yakından bakıyoruz. Uygun fiyatı ile dikkat çeken Aprilla’nın bu ürünün deneyim noktasında neler sunduğunu, cihazla birlikte gelenleri ve cihaz hakkındaki pek çok detayı sizlerle paylaşıyoruz…

Aprilla Yüz Temizleme Cihazı özellikleri

Aprilla yüz temizleme cihazı A101 mağazalarında 34.95 TL’lik fiyatı ile dikkatleri üstüne çekmeyi başarabilen bir cilt bakımı ürünü. Aprilla markasının diğer yüz temizle ürünlerinden kullanım noktasında daha farklı bir deneyim sunan cihaz, kutusundan 6 ayrı başlıkla birlikte çıkıyor. Bu başlıklardan ikisi fırça ve sünger formunda olmakla, ciltin ön temizliği için kullanılabiliyor. Gelen diğer başlıklar ise masaj işlevi ile daha çok cilt terapisi için kullanılıyor.

2 ayrı kalem pil ile çalışan cihaz, pille çalaşabilmesi sayesinde daha taşınabilir bir cihaz. Plastik bir gövdeye sahip Aprilla yüz temizle cihazı, gövdeye tam oturan başlıkları uygulama esnasında kullanım kolaylığı sunsa da işiniz bittikten sonra başlığı cihazın kendisinden çıkarmak bir hayli güç oluyor.

Dilerseniz lafı fazla uzatmayalım ve Aprilla markalı bu yüz temizleme cihazına yakından bakalım:

YAZAR: Ferit Çelik

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

sosyal medya gündemi

Sosyal medya gündemini masaya yatırdık!

Sosyal medya gündemi her zaman olduğu gibi yine dopdolu. Bizde Pembe Teknoloji olarak bu videomuzda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir