11 Ağustos Perşembe 2022

5 sn içinde makyaj fırçalarını temizleyen makine!


Teknolojinin hayatımızın her alanına girdiğini ve işlerimizi kolaylaştırdığını hep söylüyoruz. Fakat bu kez robot süpürge, dikey ütü, milkshake makineleri gibi klasik ürünlerden bahsetmeyeceğiz. Kişisel bakımına önem veren ve makyaj yapmayı sevenlerin gözdesi olacak bir ürün ile karşınızdayız. İşte sadece 5 saniyede makyaj fırçalarını temizlenin teknolojik yolu.

5 saniyede fırçalarınızı temizleyin

Günlük hayatımızda ağır makyajlar yapmasakta bir fondöten BB krem ya da hafif renkli güneş kremlerini kullanıyoruz. Genellikle fırça yardımı uygulanan bu ürünler sürekli kullanıldığı için fırçalar çabuk kirlenebiliyor. Eğer makyaj fırçası temizliğini düzenli olarak yapmazsanız cildinizde oluşabilecek bazı problemlere kapı aralayabilirsiniz. Zahmetli olan bu fırça temizleme işlemini sadece 5 saniyeye indirgeyebilecek bir ürün önerisi ile geldik. Evet tahmin ettiğiniz gibi burada da teknoloji yardımınıza koşuyor. Birçok muadiline rastlayabileceğiniz ürünlerden bir tanesini deneyimledik. Ürünün özelliklerinden ve deneyimlerimizden kısaca bahsedelim.

Pil ile çalışan ürünü prizden bağımsız kullanabiliyorsunuz. Özel ara başlıkları sayesinde hemen her boyuttaki fırçalarınız ile uyumlu hale gelebilen ürün; özel su tankı ile geliyor. Su tankına bir miktar su ve tercih ettiğiniz bir temizleyiciyi dökerek işleme başlayabilirsiniz. Çok kısa sürede yüksek bir çevirme hızı ile fırçanızı temizleyebiliyor. Özel standı sayesinde temizlenen fırçalarınızı dik bir konumda sabitleyerek kurumaya bırakabilirsiniz. Neredeyse her kullanımdan sonra bile fırçalarınızı temizlemek isteyeceksiniz.

Ürünü detaylı görmek ve deneyimlerimizden faydalanmak için videomuzu YouTube kanalımızdan izleyebilirsiniz. Ürün ile ilgili fikirlerinizi yorumlara bekliyoruz.

YAZAR: Ayşenur Sandıkçı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Amazon irobot

Amazon’dan büyük yatırım. iRobot satın alındı!

Tüm dünyanın e-ticaret merkezi haline gelen Amazon, yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Türkiye’de dahil olmak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.