12 Ekim Cumartesi 2019

Adidas Alphaedge 4D tüm dünyada satışa çıktı


Teknoloji ayakkabı üreticilerinin de yepyeni ürünler karşımıza çıkarmasına yardımcı oluyor. Son olarak, Adidas’ın Carbon ile birlikte ürettiği Alphaedge 4D orta tabanı da bunlardan biri. 3D printer ile üretilen taban, sportan ilham alan bir yapıya sahip.

Adidas 3D printer ile ayakkabı tabanı üretti

ShiftDelete.Net’in haberine göre, performans ayakkabılarının geleceği olarak tanımlanan taban, destek ve yastıklama için özel olarak ayarlanmasıyla dikkat çekiyor. Gelişmiş kafes yapısına sahip olan taban, basıncı emiyor ve ayağı ileri doğru itip gerektiğinde hareketi destekliyor. Işık ve oksijenle basılmış olan tabanda dayanıklı polimerik ürünler basmak için dijital ışık projeksiyonu, oksijen geçirgen optikler ve programlanabilir sıvı reçineleri kullanılıyor.

Taban, keskin yanal hareketleri ve dar dönüşleri destekleyen yapısıyla tıpkı bir dikişsiz çorap gibi kullanıcısının ayağını sarıyor. Tabanın dışında ise Continental lastik teknolojisi kullanılıyor.

Alphaedge 4D modelleri 1 Haziran 2019’dan itibaren tüm dünyada satışa sunuldu.

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

mobil fotoğrafçılık

Mobil fotoğraflarınıza ışık tutan teknoloji

Akıllı telefonların fotoğraf çekme kalitesinin yükselmesiyle beraber ‘‘mobil fotoğrafçılık” iyice gelişti. Ancak birçok model hale …

Bir Cevap Yazın