22 Eylül Cumartesi 2018

Airbnb Plus: Sadece zenginler kullanabilir!


10 yılı aşkın süredir piyasada olan ve giderek popülerleşen ev kiralama uygulaması Airbnb, geçtiğimiz günlerde Airbnb Plus isimli projesini açıkladı.

Uygulama üzerinde milyonlarca ev seçeneği var. Bu sayede ev sahipleri odalarını yada evlerini kiralayarak gelir elde ederken, tatilciler de uygun fiyata ev ortamında konaklamalarını sağlamış oluyorlar.

Bu uygulama zenginlere hitap ediyor!

Airbnb Plus ise, maddi yönden sıkıntısı olmayan tatilcilerin üst düzey kaliteli evlerde kalmalarını sağlamayı hedefliyor. Uygulama içerisine sadece seçilen kaliteli evlerin ekleneceği bilinirken, ev sahiplerinin de kendilerini kanıtlamaları gerekecek.

Airbnb’nin gecelik konaklama ücreti genellikle 100 doları bulurken,  Airbnb Plus uygulaması ile bu ücret 200 dolara erişebilecek. Yani uygulama sadece zenginleri hedef alıyor.

Airbnb Plus’ın şu anlık uygulanabileceği bölgeler ise; Austin, Barcelona, Cape Town, Chicago, Los Angeles, London, Melbourne, Milan, Rome, San Francisco, Shangai, Sydney ve Toronto.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SpaceX Ay’a gidecek olan ilk özel yolcusunu açıkladı!

SpaceX CEO’su Elon Musk, Pazartesi günü yaptığı duyuruda,  SpaceX’in Büyük Falcon Roketyolculuğunu gerçekleştirecek olan özel yolcusunu …

Bir Cevap Yazın